Open Bridal Day w hotelu Marriott – relacja

Ponad 350 panien młodych i osób towarzyszących z całej Polski obejrzało pokazy mody ślubnej kolekcji sieci salonów Lisa Ferrera 11 grudnia w warszawskim Hotelu Marriott. Dla zaręczonych była to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć, jakie suknie ślubne będą modne w przyszłym sezonie.  Na wybiegu przedstawiono 50 kreacji dla panien młodych z 5 kolekcji: Demetrios, Cosmobella, OreaSposa, Colet i Ladybird oraz kolekcje bielizny Twin Lingerie. Imprezę poprowadziła Agnieszka Popielewicz.

Pierwszy Open Bridal Day dał pannom młodym możliwość obejrzenia na własne oczy ponad 40 premierowych fasonów najmodniejszych sukni ślubnych na sezon 2012. Od pełnych przepychu kreacji księżniczek, mieniących się kamieniami, aż po subtelne kreacje zdobione marszczeniami czy falbanami. Dodatkowo panny młode mogły przymierzyć suknie ślubne tuż po pokazie i to pod czujnym okiem wykwalifikowanych stylistów Lisa Ferrera.

Oprócz niepowtarzalnej okazji, by wybrać tą najważniejszą suknię w życiu, organizatorzy Open Bridal Day przygotowali dla gości inne niespodzianki. W przerwach miedzy pokazami Agnieszka Popielewicz wspólnie z Pauliną Sygnatowicz z portalu Ślubclick.pl, Katarzyną Gajek z firmy Aspire oraz Kingą Cecot z Perfect Moments debatowały i opowiadały młodym parom na co zwrócić szczególną uwagę przy planowaniu i przygotowaniach do tego „najważniejszego dnia”. Kolejną niespodzianką była obecność Weselnego Drink Baru dzięki któremu całe wydarzenie okazało się być smaczne i efektowne.

Autorskie koktajle barmanów z Weselnego Drink Baru na Open Bridal Day w hotelu Marriott