Któż nie lubi otrzymywać prezentów. Zwłaszcza pomysłowych i zwłaszcza w ostatnią noc tak zwanego szaleństwa przed przysięgą na ślubnym kobiercu. Dowiedź się o nowatorskich pomysłach na uatrakcyjnienie wieczoru z przyjaciółkami. Zafunduj prezent sobie, Pannie Młodej i wszystkim innym uczestniczkom imprezy.

Barman jako prezent na wieczór panieński – sprawdź 5 powodów dla których warto go zatrudnić.

 

1. Prezent dla wszystkich uczestniczek imprezy. Każda dziewczyna będzie piła wyśmienite koktajle i delektowała się nowymi smakami przyrządzonymi przez profesjonalistę.  Niespodzianka jakich mało.

2. Na imprezie w domu zawsze jedna osoba jest poszkodowana, musi przyrządzać napoje nie uczestnicząc w żywej dyskusji,  zabawach i konkursach  przygotowanych dla Panny Młodej. Mając złotą rączkę w osobie barmana można być spokojnym o zmrożone kieliszki z mini drinkiem na toast oraz efektowne koktajle do degustacji.

3. Taki prezent na wieczór panieński to osobisty czarodziej, który dopieści podniebienia oraz kubki smakowe uczestniczek imprezy. Każda na imprezie z barmanem będzie obdarowana skomponowanym na indywidualne zamówienie koktajlem.

4. Ten prezent na wieczór panieński to nie tylko modne drinki, ale przede wszystkim klubowy i idealny klimat do świętowania. Twoje mieszkanie czy pokój zmieni się nie do poznania kiedy swoje „zabawki” rozstawi w nim barman.

5. Przyjemne połączone z pożytecznym. Na wieczorze z barmanem Ty oraz twoje koleżanki dowiecie się jak mieszać i komponować koktajle. Otrzymacie lekcje z profesjonalistą jakich mało. To niesamowita okazja do zasięgnięcia porad i podszkolenia się na przykład z shake 'owania.

Erotyczny gadżet o fikuśnym kształcie i pysznym smaku

 

To nasza kolejna propozycja pomysłowego uatrakcyjnienia imprezy. Wywoła salwy śmiechu wśród zaproszonych dziewczyn i gwarantuje – mnóstwo zabawnych zdjęć. Taki prezent na wieczór panieński to alternatywa dla kalorii zawartych w torcie. Więc nawet będąc na diecie można, ze spokojną głową zajadać się owocowymi peniskami i plemnikami w połączeniu z ulubionym alkoholem.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Obsługa barmańska imprez weselnych – 5 korzyści

Na przyjęciu stół ugina się od różnorodnych potraw. Serwowane gościom dania podawane są w fantazyjny i nowatorski sposób. Do tego...

Zamknij