Oryginalny Wieczór Panieński – Sprawdzone Sposoby

Organizujesz wieczór panieński przyjaciółce i głowę zaprząta Ci myśl jak sprawić, aby był wyjątkowy? Oryginalny wieczór panieński to podstawa udanej zabawy. W końcu to nie, cotygodniowa impreza w towarzystwie przyjaciół. Ale ważny dzień dla przyszłej Panny Młodej.

Oryginalny wieczór panieński z prywatnym barmanem.

Jeżeli chcesz zaskoczyć przyszłą żonę zarezerwuj wrażenia na jej imprezę. Oryginalny wieczór panieński uda się gdy będzie na nim prywatny barman. Nauczycie się mieszać koktajle i posmakujecie w niebanalnych drinkach. Autorskie połączenia jakich skosztujecie są unikalne, ponieważ to pomysły naszych barmanów.

W trakcie jak barman przygotowuje Wam drinki możecie przygotowywać się do wyjścia „na miasto”. Bez skrępowania malować się, czesać i przeprowadzać konkursy dla Panny Młodej. Barman jest doświadczoną osobą, przy której będziecie się czuły swobodnie. Do tego popijając świetne drinki, orzeźwiające i pobudzające do zabawy.

Możecie również zdecydować się na śmieszne gadżety na wieczór panieński. Mamy do zaoferowania alkoholowe peniski czy też fantastyczne tuby. W stylu amerykańskim spędzicie oryginalny wieczór panieński. Kogo z Wami nie było, na pewno będzie zazdrościł.

Pobierz ofertę

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Google+
tlo strony
Więcej na Blog (1 z 126 artykułów)
konsultant slubny-organizacja wesel

Dla gości wesele to po prostu okazja do potańczenia, zjedzenia czegoś dobrego i wzniesienia kilku toastów za zdrowie młodej pary. ...