Pałacyk Otrębusy – Opinie + Relacja z Imprezy

Pałacyk Otrębusy to wymarzone miejsce na organizację przyjęcia weselnego. Wspaniała sceneria oraz klasyczne wnętrza spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Pałacyk Otrębusy. Klasyka i Elegancja.

 

palacyk otrebusy

Jako mobilni barmani wielokrotnie gościliśmy w Pałacyku w Otrębusach. Przekonywaliśmy się za każdym razem, że organizowane tam przyjęcia są dla Par Młodych spełnieniem marzenia o idealnym weselu.

Dopracowany jest tam każdy szczegół. Począwszy od wnętrza sal po krajobraz i architekturę znajdującą się wokół obiektu.

Dzięki temu można wręcz zrelaksować się i odpocząć od zgiełku panującego wewnątrz, przechadzając się alejkami wokół Pałacyku Otrębusy.

Atrakcje Barmanów w Pałacyku w Otrębusach.

 

40 te urodziny pomysly pokaz-barmanski

Para Młoda, która skontaktowała się z nami w celu podjęcia współpracy szukała czegoś przebojowego. Miała to być atrakcja z najwyższej półki, która zadziwi i oczaruje zagranicznych Gości, którzy przyjechali specjalnie na jej wesele z Rosji.

Wysłuchawszy oczekiwań zaproponowaliśmy SHOW Barmańskie Radosława Podlaskiego oraz efektowną obsługę barmańską na światowym poziomie trwającą cały wieczór. Dodatkowo poleciliśmy pakiet alkoholi o różnorodnej zawartości trunków, aby dać Gościom jak największy wybór smaków.

Nasz pomysł został zaakceptowany. Rezerwacja została przyjęta a my zajęliśmy się wszystkimi szczegółami.

Pokaz Barmański w Pałacyku w Otrębusach.

 

Pokaz Barmański to show rodem z Las Vegas. Energiczne i porywające dźwięki muzyki rozbrzmiewają w tle, a na pierwszym planie jest Barman, który zadziwia Gości efektownymi trikami barmańskimi. Jest to atrakcja, z której korzystają wszyscy bez wyjątku, zarówno starsza młodzież jak i dorośli oraz dzieci.

Chcąc nadać swojej imprezie prestiżu polecamy zarezerwowanie występu barmańskiego. Niespodzianką i totalnym zaskoczeniem jest również Fire Show, czyli podmuchy ognia. Ten niespodziewany element pokazu zawsze zachwyca oglądających. Jest to kulminacja i znakomite zwieńczenie całości występu.

 

Zapytaj o ofertę

Możliwość komentowania jest wyłączona.


Google+
tlo strony
Więcej na Archiwum, Blog, Porady (2 z 254 artykułów)
Anna Radek-welcome drink-drink powitalny

Wielka zmiana, niewielki wysiłek.  Czasami mała zmiana, drobne ulepszenie może zdziałać cuda. Tak się dzieje gdy skupiamy się nie ...