park na wojskiego sala weselna markiPark Na Wojskiego Marki – Sala Bankietowa gdzie urządzisz wspaniałe przyjęcie weselne. Piękna sala, eleganckie dekoracje i profesjonalna obsługa, która zadba o najbardziej wymagających Gości. Tutaj spełnisz marzenia o idealnym przyjęciu po ślubnym. Miejsce godne polecenia.

Park Na Wojskiego w Markach

Zdecyduj się Na wspaniałą Salę Weselną i Zapewnij Gościom Gorrącą Atmosferę Dzięki Pokazowi Barmańskiemu.

park na wojskiego - pokaz barmanskiW Parku Na Wojskiego zorganizujesz wspaniałe przyjęcie weselne, a uatrakcyjnisz je dzięki ekscytującemu Pokazowi Barmańskiemu z elementami Fire Show, czyli podmuchów ognia. Goście będą zachwyceni. Będą mogli obejrzeć znakomite przedstawienie z pogranicza magii i żonglerki. To wspaniała atrakcja, która spodoba się wszystkim.

Szczególnie polecamy Ogniste Pokazy Barmańskie Parom, którym zależy na energicznej i nietypowej atrakcji. Takiej, tóra zaskoczy Gości i porwie ich serca. To widowisko, które pozostanie w pamięci Gości na długo. I sprawi, że przyjęcie będzie ciepło wspominane. Obowiązkowo z uśmiechem na ustach.

Park Na Wojskiego

ul. Wojskiego 4

05-270 Marki

tel. 22 771 24 77

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zajazd W Górach Płock – Opinia + Relacja z Imprezy

Zajazd W Górach Płock - ciekawe miejsce na organizację przyjęcia weselnego. Dla osób, które chcą poczuć klimat karczmy górskiej, gdzie...

Zamknij