zajazd w gorach plockZajazd W Górach Płock – ciekawe miejsce na organizację przyjęcia weselnego. Dla osób, które chcą poczuć klimat karczmy górskiej, gdzie główny motyw stanowi drewno i ciepła, przytulna atmosfera – to idealne miejsce.

Zajazd W Górach Płock – Klimat Karczmy Górskiej Na Twoim Weselu. 

Karczma kojarzy się bardzo  pozytywnie, z kominkiem, drewnem i ciepłym, jasnym blaskiem świec. Jeżeli jako Para Młoda szukacie sali weselnej o takiej charakterystyce polecamy Zajazd w Górach – Płock.

Wielokrotnie gościliśmy w tym miejscu z naszym Drink Barem, aby urozmaicić Gościom picie, orzeźwiającymi i pięknie wyglądającymi koktajlami. W szczególności polecamy taką formę atrakcji. Jest to zabawa dla wszystkich. Dzięki Drink Barowi dzieci mają wielką radochę i znakomicie się bawią popijając drinki bezalkoholowe.

restauracja plockBarmani Na Przyjęciu Zachwycają Gości Niebanalnymi Smakami

Barmani na weselu są jak kucharze. Przyrządają smaczne trunki z tą różnicą, że na oczach Gości.

Dzięki temu, że Barmani mają bliski kontakt z Gośćmi, mogą skonsultować jak podany koktajl ma smakować i z jakich owoców ma być wykonany. Taki styl pracy, który reprezentujemy sprawia, że Goście dopijają przyrządzone napoje do końca, ze smakiem i ochotą na kolejnego drinka. Polecamy również artykuł o przyjęciu w Otrębusach pod Warszawą.

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Osada Augustów – Opinie + Zdjęcia

Osada Augustów to Sala Weselna w Warszawie, w której zorganizujecie cudowne przyjęcie weselne. Zieleń oraz miejsce do spacerowania będą odskocznią...

Zamknij