Podsumowanie Weselnego Drink Baru

W celu jak najlepszego zaplanowania nowego roku, przeanalizowaliśmy ten miniony i zrobiliśmy krótkie podsumowanie. Postanowiliśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami.

Kochani, nie byłoby naszych sukcesów, gdyby nie Wy. Ci, którzy niedawno mieli wesele jak i ci, którzy bawili się z nami już jakiś czas temu. Ci, którzy czekają na swoje wesele oraz wszyscy goście, których poznaliśmy na przyjęciach, a teraz śledzą nas na Facebooku. Ogromnie ważni są też wszyscy znajomi i osoby, których nie mieliśmy jeszcze okazji poznać osobiście, a wymieniliśmy mnóstwo zdań na portalach społecznościowych czy w mailach.

Dziękujemy.

Zaczynając od końca: zamknęliśmy 2013 rok wzorowo. W końcu 7 imprez sylwestrowych to nie przelewki.

A jaki był rok 2013, pomijając imprezy sylwestrowe?

Przede wszystkim trzeba powiedzieć o oszałamiająco dobrze rokujących statystykach.

44% z naszych rezerwacji w 2013 roku to imprezy z polecenia.

Z ust do ust dobre słowo o nas rozchodzi się po znajomych i znajomych znajomych. To cieszy. Wręcz wywołuje uśmiech od ucha do ucha i mocno motywuje do dalszego działania.

Rok 2014 zapowiada się jeszcze lepiej.

Aktualnie mamy trzy razy więcej rezerwacji na najbliższy rok niż mieliśmy w zeszłym roku o tej samej porze. Obecnie z poleceń jest ponad 59% rezerwacji.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi od paru lat wskazują, że usługa barmana na weselu to już nie tylko atrakcja ślubna, ale obowiązek taki jak jedzenie czy muzyka. To stwierdzenie potwierdziła również wygrana na najlepszą atrakcję ślubną w 2013 roku w plebiscycie popularnego serwisu ślubnego Bridelle.com.

Szczegóły >>TUTAJ<<

najlepsza atrakcja slubna

Współpraca z Blogerami

Pozytywny odbiór naszej usługi spowodował również, że we wrześniu 2013 znaleźliśmy się na przyjęciu u jednej ze znanych blogerek modowych – Fashionelki. Eliza Wydrych vel Fashionelka ma na swoim blogu ponad 50-tysięczną społeczność. Pod czujnym okiem swoich fanek przygotowywała się do ślubu i wesela.