Sala Malaga Łódź – Opinie i Zdjęcia

sala malaga lodzMarzysz o weselu w stylu amerykańskim? Przyjęcie w plenerze, białe altany, mnóstwo świec, nastrojowo i romantycznie? Do tego na bieżąco przygotowywane przekąski na grillu w otoczeniu drzew i zieleni. Takie możliwości znajdziesz niecałe kilka kilometrów od Centrum Łodzi, w sali weselnej Malaga, gdzie marzenia o niespotykanym przyjęciu stanął się rzeczywistością.

Sala Malaga w Łodzi charakteryzuje się ciekawymi możliwościami na zorganizowanie swojej imprezy poślubnej. Obiekt dysponuje salami bankietowymi oraz przestrzenią do zaaranżowania przyjęcia pod namiotami. Budynek można określić jako dworek otoczony drzewami, altankami, zadbanymi alejkami bo tak też wygląda.

Przyjemna przestrzeń dookoła, wypełniona zielenią i miejscami do tego aby móc usiąść i spokojnie porozmawiać jest wielkim atutem. Nie rzadko bywa tak, że sale bankietowe, mimo iż funkcjonalne i ciekawe wewnątrz, nie zadbały o atuty zewnętrzne. W obiekcie jaki proponują właściciele Malagi jest bardzo wiele miejsca i przestrzeni przed budynkiem. Można pospacerować z dziećmi, mogą one nawet pobawić się w chowanego ukrywając się za drzewami czy krzewami. Sprawia to, że Goście poczują się swobodnie i będą mogli odetchnąć po tańcach na parkiecie oraz urozmaicić czas dzieciom.