Sala Weselna Eden Trojany – Pod Warszawą. Relacja + Zdjęcia

sala weselna eden trojany

Sala Weselna Eden Trojany to miejsce w pobliżu Warszawy z przestronną salą balową, w której można urządzić swoje przyjęcie weselne. Dogodne położenie oraz duże, eleganckie wnętrza zachęcają do skorzystania z oferty.

Sala weselna Eden Trojany. Miejsce w pobliżu Warszawy gdzie można urządzić przyjęcie weselne.

 

Elegancką salę balową w Trojanach warto odpowiednio wypełnić i nadać przebojowego klimatu.

Chcąc zaskoczyć Gości i zainwestować w coś wystrzałowego i ekonomicznego proponujemy Drink Bar, który oczaruje Gości tysiącem smaków. Na sali weselnej Eden w Trojanach znakomicie się sprawdzi takie rozwiązanie. Wielokrotnie uświetnialiśmy tam przyjęcia zatem polecamy gorąco.

Drink Bar i Fontanna Czekoladowa na Sali Weselnej Eden – Trojany.

 

atrakcje-na-weseleParom Młody przede wszystkim zależy na niespodziance dla Gości i wywołaniu uśmiechu na ich twarzach podczas przyjęcia weselnego. Taki efekt dają smaczne i kolorowe drinki, które zaspokajają zachcianki smakowe i wizualne Gości. Do tego Barmani przygotowują każdy koktajl z wielką starannością robiąc przy tym istne przedstawienie. Skłania to Gości do tego aby stanąć przy barze i popatrzeć jak powstają drinki – mini dzieła sztuki.

Drink Bar jest jedną z tych rzeczy, która na weselu sprawdza się w 100%. To pewniak, który zawsze będzie strzałem w dziesiątkę. Do tego proponujemy również Fontannę Czekoladową. Ciepła, płynna czekolada plus przekąski lekkie i orzeźwiające są idealne i usatysfakcjonują każdego.

Pobierz ofertę

Dodaj komentarz


Google+
tlo strony
Więcej na Archiwum, Blog, Porady (2 z 254 artykułów)
Anna Radek-welcome drink-drink powitalny

Wielka zmiana, niewielki wysiłek.  Czasami mała zmiana, drobne ulepszenie może zdziałać cuda. Tak się dzieje gdy skupiamy się nie ...