hotel windsor jachranka - sala weselnaWindsor Hotel Jachranka to kompleks konferencyjny nad Zalewem Zegrzyńskim, który znajduje się w otoczeniu urokliwego parku. Wspaniałe, przestronne wnętrza dodają hotelowi iście królewskiego stylu. Hotel Windsor jest połączeniem „przepychu i baśniowych marzeń, bogactwa i elegancji”.

Windsor Hotel Jachranka – Miejsce Na Wymarzone Przyjęcie Weselne

 

Przepych i elegancja, te dwa słowa charakteryzują Hotel Windsor. Jeżeli zatem chcecie aby Wasze przyjęcie było bajkowe, prosto z opowieści o Kopciuszku to jest to idealne miejsce do zrealizowania swojego marzenia. Sale balowe są przestronne i gustownie urządzone.

Wchodząc do środka tego wspaniałego pałacu od razu czujemy się wyjątkowo. Udziela nam się panująca tam atmosfera. Wytworność i klasyka sprawiają, że oddychamy innym powietrzem.

Barmani w Hotelu Windsor. Zaskakujące Atrakcje Dla Gości.

 

hotel windsor jachranka - show barmanskieKlasyczny styl wnętrz hotelu Windsor nie kłóci się z przebojowością i światowym klimatem jaki oferują barmani. Wręcz przeciwnie, aby przełamać lody i zaoferować gościom coś zaskakującego, Pary Młode organizujące przyjęcia w Hotelu Windsor rezerwują Show Barmańskie.

Gościliśmy wielokrotnie w Jachrance pod Warszawą na przyjęciach weselnych. Do naszych zadań należała efektowna obsługa Gości przy barze oraz przede wszystkim elektryzując Pokazy Umiejętności Barmańskich.

Show Barmańskie w Jachrance w Hotelu Windsor

 

Emocje, dużo rozrywki i wspaniały doping dało się słyszeć podczas Pokazu Barmańskiego Radosława Podlaskiego w hotelu Windsor w Jachrance pod Warszawą. To było wspaniałe i niezapomniane wydarzenie.

Szklanki, butelki, kubki wirowały dokoła naszego Barmana, aby na koniec „grzecznie” upaść w jego dłoniach. Do tego wspaniałe żonglowanie, kolorowe rozlania do szklanek i mnóstwo muzyki, która „podkręcała” atmosferę. Polecamy gorąco.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Alicja Sala Weselna Ostrołęka – Opinie + Relacja z Imprezy

Alicja Sala Weselna Ostrołęka - miejsce, w którym warto zorganizować swoje przyjęcie weselne. W szczególności polecamy w połączeniu z przebojową...

Zamknij