alicja sala wesela ostroleka 2Alicja Sala Weselna Ostrołęka – miejsce, w którym warto zorganizować swoje przyjęcie weselne. W szczególności polecamy w połączeniu z przebojową obsługą barmańską, która zadba i spełni wymagania Gości. Na przyjęciu ważny jest każdy szczegół. W naszym barze goście mają dostęp do tysiąca smaków.

Drinki Na Wesele

Alicja – Sala Weselna Ostrołęka. Miejsce Na Twoje Przyjęcie Weselne.

Przyjęcia weselne organizowane w sali weselnej Alicja są eleganckie. Przestronna sala oraz klasyczne dekoracje sprawiają, że wnętrze nabiera kolorów i dobrego stylu. Smaku całości dodają ozdoby kwiatowe i dekoracje światłem. Warto zainwestować w wystrój sali ponieważ on robi bardzo duże wrażenie na gościach.

Przebojowa Obsługa Barmańska Na Sali Weselnej W Ostrołęce.

Uroku i prestiżu, przyjęciu, na którym ostatnio gościliśmy na sali weselnej Alicja, nadał podświetlany, elegancki drink bar przy którym stała świetna i komunikatywna ekipa barmańska. Uśmiechnięci i przebojowi Barmani, tworzyli za barem istne dzieła sztuki, które ze smakiem wypijali Goście. Cieszyły się również dzieci ponieważ, dla nich również przewidzieliśmy smaczne napoje z ekstra ozdobami. Przez chwilę dzieci mogły poczuć się jak dorośli.

Przeczytaj poprzedni wpis:
U Pietrzaków Zielonka – Opinie + Relacja z Imprezy

Pierwszego dnia maja byliśmy na przyjęciu weselnym u Pani Katarzyny Dobrosielskiej. Swoją uroczystość poślubną ona i Pan Młody postanowili zorganizować...

Zamknij