Pierwszego dnia maja byliśmy na przyjęciu weselnym u Pani Katarzyny Dobrosielskiej. Swoją uroczystość poślubną ona i Pan Młody postanowili zorganizować w restauracji „u Pietrzaków”. Zielonka, w której mieści się owa restauracja to miejsce oddalone zaledwie 12 km od Warszawy. Dogodna lokalizacja przyciąga Pary Młode. Jednak poza dobrym położeniem restauracja u Pietrzaków wyróżnia się różnorodnością smaków i wspaniałymi wnętrzami.

Wesele u Pietrzaków. Elegancja i Prestiż.

 

u pietrzakowRestauracja u Pietrzaków to miejsce, które przyciąga. Tutaj tradycja miesza się z teraźniejszością. Wnętrza sal są stonowane i klasyczne co dodaje restauracji prestiżu. Polecamy zorganizować tutaj przyjęcie osobom, które cenią sobie harmonię i spójność, gdyż takie właśnie jest to miejsce.

Drink Bar W Restauracji U Pietrzaków. Autorskie Drinki, zachwyciły Gości przyjęcia.

 

Barman Marcin towarzyszył Gościom przyjęcia podczas wieczoru majowego serwując różnorodne połączenia alkoholowe. Największym powodzeniem wśród Pań cieszył się drink na bazie świeżego puree z truskawki. Lekki i orzeźwiający, a do tego przepięknie wyglądający. Panowie skupili się zaś na whisky. Marcin dwoił się i troił, aby zaspokoić gusta wszystkich i do tego zaskoczyć niebanalnym smakiem. Jego wysiłki zostały docenione, a od Gości słyszał same pozytywne relacje.

Wszystkim przyszłym Parom Młodym polecamy rezerwacje Weselnego Drink Baru na swoje przyjęcie u Pietrzaków. Znakomita współpraca i świetny klimat sprawiają, że przyjęcia nabiera kolorów i wyrafinowanego smaku.

Polecamy również przeczytać artykuł i relację z przyjęcia w Otrębusach pod Warszawą.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hotel Kozioł – Opinie + Relacja z Imprezy

Hotel Kozioł to urokliwe, pełne zieleni miejsce, które sprawdzi się na przyjęcie weselne. Dla osób ceniących kontakt z przyrodą to...

Zamknij