hotel koziolHotel Kozioł to urokliwe, pełne zieleni miejsce, które sprawdzi się na przyjęcie weselne. Dla osób ceniących kontakt z przyrodą to świetne rozwiązanie.

Do tego w okolicy hotelu Kozioł jest wiele atrakcji turystycznych. Między innym Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie oraz Muzeum Przyrody w Drozdowie. W niedzielne popołudnie, po szalonej zabawie weselnej można wybrać się na rodzinny spacer w otoczniu dzikiej przyrody.

Hotel Kozioł. Dzika Przyroda i Spokój.

W hotelu Kozioł odbywają się nie tylko przyjęcia weselne, ale również konferencje, imprezy firmowe oraz pikniki rodzinne. Obiekt posiada zaplecze sportowe tak jak korty tenisowe czy też różnego typu wypożyczalnie sprzętu wodnego i nie tylko. Jest więc wiele możliwości na aktywne spędzenie czasu w otoczeniu tak pożądanej w dzisiejszym świecie przyrody. Polecamy to miejsce gorąco.

Wielokrotnie mieliśmy przyjemność Gościć w hotelu Kozioł na różnego typu imprezach. Zapewnialiśmy obsługę barmańską na przyjęciach, a na imprezach firmowych Show barmański. Świetnie się znamy z obsługą hotelową i znakomicie nam się współpracuje.

hotel windsor jachranka - show barmanskieShow Barmański oraz Drink Bar Na Imprezach W Hotelu Kozioł.

Zachwycić i oczarować Gości można poprzez zafundowanie im elektryzującej rozrywki. Takiej, która porwie serca i doda energii. Tak się składa, że w tej dziedzinie jesteśmy specjalistami i oferujemy naszym Klientom maksymalnie przebojowe przedstawienie. Pokaz barmański to igraszki z grawitacją. Kubki, szklanki, butelki wirują wokół barmanów, aby na koniec znaleźć się w bezpiecznych już rękach barmana.

Oglądając pokaz można się zastanawiać jak to wszystko jest możliwe. Polecamy obejrzeć filmy z naszych realizacji, aby się o tym przekonać. Wejdź i zobacz wyczyny Barmanów: Pokazy Barmańskie – movie.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pomysł Na Wieczór Panieński W Domu – Sprawdzony

Z organizacją wieczoru panieńskiego jest jak z "jajkiem". Trzeba obchodzić się ostrożnie bo można kogoś urazić bądź nie trafić w...

Zamknij