Z organizacją wieczoru panieńskiego jest jak z „jajkiem”. Trzeba obchodzić się ostrożnie bo można kogoś urazić bądź nie trafić w gust przyszłej Panny Młodej.

Jest jednak ciekawy pomysł na wieczór panieński w domu. Sprawdzony i niezawodny. To barman, który zadba o smakową sferę naszego przyjęcia.

Pomysł na wieczór panieński w domu. Barman, który zadba o naszą linię.

Rezerwując wieczór z barmanem nieświadomie celujemy trafnie w nasze zdrowie i urodę. Dlaczego? Ponieważ picie drinków jest o 50% zdrowsze niż czysty alkohol.

Kolorowe drinki z cytrusami i wypełniaczami jakimi są soki mają łagodniejsze działanie dla naszego organizmu i dostarczają witamin. Następnego dnia, budząc się w łóżku zamiast oczywistego kaca „jesteśmy w skowronkach” i możemy dzielić się z przyjaciółkami wrażeniami z dnia poprzedniego. Fantastycznie.

Zamiast kalorycznego tortu proponujemy jadalne, erotyczne gadżety na wieczór panieński – z alkoholem. Idealny pomysł na wieczór panieński w domu.

Tort z bitą śmietaną i czekoladą? Hm.. Pyszne, ale nie dla super lasek. Zwłaszcza, że planujemy spędzić wieczór na zabawach, konkursach i piciu napojów z procentami.

Lepiej zadbać o treściwsze przekąski i zainwestować w alkoholowe peniski. Co to takiego? Zabawne gadżety w kształcie męskich narządów płciowych. Idealne do zdjęć. Są powodem salw śmiechu i dowcipów. Stań się koneserem świetnych jello shotów i odkryj przyjemność z picia, z prywatnym barmanem na imprezie. Gwarantowana rozrywka do kwadratu.

Przeczytaj więcej o alkoholowych peniskach na wieczór panieński, zobacz artykuł Gadżet Na Wieczór Panieński.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Galop Sala Weselna – Opinie + Zdjęcia

Galop. Sala Weselna, gdzie zrealizowane zostaną Twoje wszystkie marzenia o pięknym i wystawnym przyjęciu. Organizując wesele w Galopie można się...

Zamknij