galop slub w plenerze

Galop. Sala Weselna, gdzie zrealizowane zostaną Twoje wszystkie marzenia o pięknym i wystawnym przyjęciu. Organizując wesele w Galopie można się spodziewać wyśmienitej kuchni oraz sprawnej i szybkiej obsługi. Wnętrza oraz możliwości aranżacji powierzchni dają szerokie spektrum do uruchomienia swojej wyobraźni i kreatywności. Atmosfera w Galopie jest iście królewska.

Galop. Sala Weselna Prosto z Twoich Marzeń.

galop sala weselna

Sala Weselna Galop spełni oczekiwania najbardziej wymagającego Klienta. Różnorodność jest tutaj bardzo duża, więc można dopasować szczegóły do swojego stylu oraz wyobrażenia o przyjęciu. O wszystko zadbają wykwalifikowani i doświadczeni menedżerowie, którzy spokojnie dopracują z Parą Młodą każdy aspekt ich przyjęcia.

 

Barmani Na Sali Weselnej W Galopie.

Będąc mobilną firmą mieliśmy okazję gościć w setkach sal weselnych oraz obsługiwać tysiące Gości. Możemy spokojnie stwierdzić, że sala weselna w Galopie jest wyjątkowa.Wchodząc do środka od razu czuje się pozytywny klimat. Udziela się on każdemu.

barman na wesele zambrow

Barmani znakomicie wkomponowują się w tę atmosferę podwyższając prestiż przyjęcia poprzez dostęp do tysiąca smaków w jednym barze.

Naszym celem jest serwowanie autorskich drinków, które zachwycą podniebienia każdego. Drinki są dobierane indywidualnie. Barmani sugerują się gustem zamawiającego więc każdy koktajl zostanie dopity do końca. Nasi barmani to artyści, którzy tworzą koktajle na miarę. Polecamy zatem usługi barmańskie w połączeniu z ciekawymi wnętrzami Galopu. Sali weselnej, która odkryje przed Wami nowy wymiar przyjęcia.

Przeczytaj również o przyjęciu w Pałacyku w Otrębusach.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sala Weselna Sonata – Opinie + Relacja z Imprezy

Sala Weselna Sonata w Rząśniku to ciekawe miejsce do zorganizowania przyjęcia weselnego. Dookoła obiektu jest dużo zieleni, która to pozytywnie...

Zamknij