Sala Weselna Sonata w Rząśniku to ciekawe miejsce do zorganizowania przyjęcia weselnego. Dookoła obiektu jest dużo zieleni, która to pozytywnie nastraja Gości. Otoczenie zatem wprowadza pozytywny klimat i jest przyjemnym oderwaniem od teraźniejszości.

sala weselna sonata

Poza sprzyjającym otoczeniem są również przestronne wnętrza, w których odbywają się przyjęcia. Przy odrobinie pomysłowości oraz kreatywności Pary Młodej puste stoły przeistaczają się w inspirujące do zabawy sale bankietowe.

W Sali Weselnej Sonata obowiązkowo goszczą barmani, którzy urozmaicają przyjęcia i inspirują do zabawy.

 

Wnętrza sali weselnej Sonata urozmaicają dodatkowo swoją obecnością barmani. Przyjeżdżają z pięknym, eleganckim barem, który jest nie tylko miejscem pracy barmanów ale również ozdobą samą w sobie. Pikowane obicie oraz podświetlany front baru nadają charakteru całemu wystrojowi sali weselnej.

Autorskie Drinki i Niespodzianka dla Gości.

 

Drinki Na WeseleW ostatnią sobotę kwietnia Barman Kamil był na przyjęciu na sali weselnej Sonata. Do jego obowiązków należała obsługa gości przy barze i nikt z zaproszonych osób nie spodziewał się tego, co nastąpiło kilka godzin później.

Otóż po godzinie 21-ej nastąpiła eksplozja emocji i energii, czyli Pokaz Barmański w wykonaniu naszego barmana. Goście byli totalnie zaskoczeniu i zauroczeniu tym co zaprezentowaliśmy tego wieczoru. Było mnóstwo uśmiechów, okrzyków i gorącego dopingu. Polecamy taką rozrywkę wszystkim, którzy poszukują na swoje przyjęcie czegoś odlotowego i odjazdowego.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Biały Pałac Nasięcin – Opinie + Relacja z Imprezy

Biały Pałac Nasięcin - idealne miejsce na Twoje bajkowe przyjęcie. Zalet Pałacyku w okolicach Konstantynowa Łódzkiego jest wiele. Po pierwsze...

Zamknij