Każda marka wódki na wesele wywołuje inne emocje wśród gości. Zdradzę Ci sekret co zyskasz decydując się na zakup konkretnej butelki i jaki efekt otrzymasz. Dowiesz się również o 3 sposobach na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy podczas zakupu wódki na wesele – bez wysiłku.

Jaka wódka na wesele – opinie Internautów

Z opinii zgromadzonych na różnych forach internetowych traktujących o markach wódek na wesele przodują następujące: Pan Tadeusz, Wyborowa, Żołądkowa Gorzka De Lux, Stock Prestige, Luksusowa, Sobieski, Palace, Finlandia.

Wydający opinie Internauci piszą, że ich zdaniem niesmaczne są wódki: Maximus, Starogardzka. Jednak chcę podkreślić, że opinia często jest wydawana impulsywnie, bo dana wódka „źle nam się kojarzy”-a raz wydaną opinię ciężko zmienić, ponieważ silnie wiąże się z naszymi odczuciami czy też doświadczeniami.

Cena,wygląd oraz skojarzenie z daną marką wpływa na nasz wybór podczas kupna wódki.

Za markę prestiżową uznawane są Absolut oraz Finlandia.  Wódki te wywołują pozytywne emocje i utożsamiane są z luksusem. Przyjęcie gdzie serwowany jest Absolut bądź Finlandia odbierane jest jako wysokobudżetowe. Z racji swojej ceny wymienione butelki kupowane są o pojemności 0,7l, po pierwsze śmiesznie wygląda mniejsza, po drugie zakup jest preferencyjny.

Wyborowa to wódka neutralna. Jeżeli chcemy trafić w gusta większości gości i zapłacić przystępną cenę – wybierzemy właśnie tę.

Stock Prestige to wódka bardzo często widywana na przyjęciach weselnych. Jej butelka ładnie wygląda, cena jest przystępna i smak preferowany przez większość. Zapewne dzięki tym cechom wódka Stock uplasowała się wysoko w przeprowadzanej przez nas ankiecie: „Jakie marki wódki widujecie najczęściej na stołach weselnych”.

Pan Tadeusz to wódka najbardziej kojarzona z weselem. Ładna butelka o opływowym kształcie, w jasnych kolorach sprawia, że dobrze wygląda na stole.

Ostatnio powszechne jest serwowanie na weselu Żubrówki Białej. Dobre skojarzenia z marką Żubrówka oraz bardzo przystępna cena sprawiły, że wykształciła się pewna tendencja i ta właśnie wódka jest teraz w modzie.

Żołądkowa Gorzka De Lux jest wysoko w Facebook-owej ankiecie. To dzięki smakowi i bardzo niskiej cenie. Jednak etykieta, kształt i ogólny wygląd butelki pozostawiają miejsce do zastanowienia czy na pewno chcemy właśnie tę wódkę na swojej imprezie.

Krupnik oraz Luksusowa zajęły miejsca bardzo blisko siebie. Ostatecznie Krupnik jest wyżej, ponieważ oprócz dobrej ceny, wygląd butelki jest ładniejszy i mniej zdecydowany dzięki czemu lepiej wkomponowuje się w całość dekoracji na stole.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sylwester 2013 – Zaskocz Swoich Gości

Sylwester 2013 zbliża się wielkimi krokami. Ci, którzy chcą w szampańskich nastrojach powitać Nowy Rok już szukają pomysłów na tę...

Zamknij