Chyba nie ma takiej Pary Młodej, której nie zależałoby na tym, żeby to właśnie ich wesele było „naj”. Także zaliczacie się do tego grona? Żadne interesujące pomysły nie przychodzą wam jednak do głów? Oto 5 sposobów na to, w jaki sposób ze swojego wesela stworzyć jedną wielką atrakcję, która na zawsze utkwi w waszej i waszych gości pamięci.

1. Przygotuj niezapomniany „pierwszy taniec”

Jeżeli zależy ci na tym, by twoje wesele przeszło do historii, możesz przygotować wyjątkowy pierwszy taniec, który będzie odbiegał od tradycyjnych „tanców-przytulańców”. Jeśli nie masz drygu choreograficznego, po profesjonalny układ wybierz się do szkoły tańca, których w twoim mieście z pewnością nie brakuje. Kilkanaście godzin treningów uczyni z was niemalże mistrzów;) Pamiętaj jednak – tylko układ choreograficzny rodem z „Tańca z Gwiazdami” bądź „You Can Dance” zrobi na gościach piorunujące wrażenie.

2. Zarezerwuj profesjonalną obsługę barmańską

Jeżeli chcesz, by twoi goście poznali smak wyjątkowych drinków, którym daleko od smaku tradycyjnej wódki przepijanej sokiem lub colą, postaw na obsługę barmańską z prawdziwego zdarzenia. Profesjonaliści w swoim fachu są w stanie z kilku trunków, soków i syropów przygotować niezwykle bajeczne i fantazyjne drinki. W zależności od upodobań gości, barmani mogą przygotowywać zarówno trunki alkoholowe, jak i koktajle owocowe – bez dodatku „procentów”.

Mobilny bar, który przyjeżdża wraz z ekipą barmanów, stanowi także dodatkową ozdobę sali.

3. Zamów pokaz sztucznych ogni

Wiele Par Młodych, którzy marzą o tym, by ich wesele była nie lada atrakcją dla gości, życzą sobie pokaz fajerwerków. Niewątpliwie jest to atrakcja, jednakże nie zawsze do zrealizowania. Pokaz jest efektowny, gdy przeprowadzony zostanie późnym wieczorem. Ciemność sprawi, że widoczność i atrakcyjność fajerwerków będzie jeszcze większa.

4. Walki rycerskie

Jeśli nasze wesele ma odbyć się na zamku, wówczas możemy pokusić się o pokaz rycerski. W Polsce działa wiele takich grup, które oferują walki na zamówienie. Będzie to szczególnie wyjątkowa atrakcja dla wszystkich chłopców – zarówno tych mniejszych, jak i tych większych.

5. Pokaz w stylu flair

Jeżeli uważasz, że wyżej wymienione atrakcje „to nie to”, wówczas możesz zdecydować się na pokaz sztuki barmańskiej. Profesjonalnie wykonane show potrafi wywołać wiele pozytywnych emocji, zadowolenia i zdumienia jednocześnie. Wirujące w powietrzu butelki oraz inne elementy sprzętu barmańskiego robią niesamowite wrażenie. Ognistym zakończeniem może być fireshow, czyli zabawa z ogniem.

Pomysłów na niezapomniane wesele, pełne nietypowych atrakcji jest znacznie więcej. Wrócimy do nich w najbliższym czasie.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Targi Ślubne Kielce – relacja

W dniach 5-7 listopada, w Kielcach już po raz trzeci odbyły się Ogólnopolskie Targi Ślubne Kielce – Modny Ślub. Do...

Zamknij