Barman na wesele WarszawaJeżeli jeszcze zastanawiasz się, czy warto zatrudnić barmana na wesele, nie wahaj się. Bądź pewien / pewna, że będzie do najlepsza decyzja. Dlaczego? Oto 6 powodów, za które pokochasz swoich barmanów za to, w jaki sposób uatrakcyjnili twoje przyjęcie weselne.

1. Zdziwienie gości

Jeśli zależy ci na tym, by twoje przyjęcie nie było szablonowe, barman na weselu to doskonałe rozwiązanie. Jest to bowiem ciągle mało popularna „niespodzianka”. Goście będą więc pozytywnie zaskoczeni profesjonalną obsługą barmańską.

2. Możliwość poznania nowych smaków

Swoich barmanów z pewnością pokochasz za to, że dali twoim gościom możliwość przeżycia nieznanych dotąd doznań smakowych. Profesjonalna obsługa jest w stanie przygotować nie tylko te najbardziej popularne drinki. Ich w tym głowa, by drinki zaskakiwały zarówno smakiem, jak i wyglądem.

3. Flair show

Flair show to kolejny powód, który sprawi, że twoje wesele będzie niezapomniane. Jest to bowiem niezwykłe widowisko, dostarczające wielu pozytywnych emocji. Gości, na własne oczy mogą podziwiać umiejętności barmańskie. Wirujące butelki oraz latające shakery sprawiają, że publiczność szaleje z zachwytu nad profesjonalnie wykonanym pokazem, mimo że zdarzy się uronić kilka kropli trunków.

4. Krótki kurs barmański

Kolejnym powodem, dzięki któremu barman na weselu zyska waszą miłość jest możliwość uczestnictwa w kilkunastominutowym kursie. Profesjonalista zdradzi kilka sztuczek i powoli gościom spróbować swoich sił w tym fachu. Będzie to więc jedyna i niepowtarzalna okazja, by choć przez chwilę stanąć za barem.

5. Niespotykane zabawy oczepinowe

Jeżeli masz już dość żenujących zabaw oczepinowych z podtekstem erotycznym, barman jest w stanie zaproponować zupełnie nowe konkursy. Pomysł na nazwę drinka, najszybsze przygotowanie koktajlu, quiz wiedzowy dotyczący drinków – w takich konkursach goście chętniej wezmą udział aniżeli w tych, gdzie jajko trzeba przetaczać przez nogawkę spodni, czy poznać Pannę Młodą po różnych częściach ciała;)

6. Brak nieprzyjemnych dolegliwości po weselu

Z czym kojarzy się suto „zakrapiane” wesele? Przede wszystkim z kacem. Barman na weselu to okazja do tego, by wreszcie, następnego dnia po przyjęciu, czuć się świeżo jak skowronek. Przygotowane przez profesjonalistę koktajle, mimo piorunującej mieszanki alkoholu, nie szkodzą. Dobry barman doskonale wie, w jaki sposób łagodzić negatywne skutki mieszania trunków. Za to właśnie pokochamy zatrudnionego barmana na weselu.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Targi ślubne Warszawa – Polska Gala Ślubna w Warszawie – relacja z targów

W dniach 15-16 stycznia na targi ślubne w Warszawie ściągnęły tłumy osób, które w najbliższym czasie planują ślub i wesele....

Zamknij