Andrzejki – Pomysł Na Imprezę

Jesienna plucha i listopadowa aura Cię przytłaczają? Na szczęście w listopadzie jest znakomita okazja do zrobienia imprezy. Andrzejki to tradycja, ale też bardzo dobry pretekst do dobrej zabawy. Jednak tak jak w przypadku innych imprez, także Andrzejki mają swoje mody i trendy. Jak będą wyglądały Andrzejki 2013? Oto kilka propozycje na imprezę, która będzie hitem sezonu.

Nie trzeba wierzyć we wróżki i czary, żeby urządzić imprezę właśnie w takim klikacie. Nawe dorośli rewelacyjnie bawią się, gdy mogą zajrzeć w przyszłość dzięki kartom tarota, czy przypomnieć sobie najbardziej klasyczne wróżby andrzejkowe i lać wosk przez dziurkę od klucza. Jednak to za mało, żeby zabawa była prawdziwie szampańska. Połącz andrzejkową klasykę z hitami imprez do białego rana, a masz sprawdzony przepis na noc, którą goście długo będą wspominać.

Drink bar, czyli alkoholowe czary.

barman na wesele i inne imprezy

Andrzejkowa zabawa będzie prawdziwym hitem  jeżeli potraktujemy czary w sposób nieco mniej dosłowny, niż machanie czarodziejską różdżką. Co powiesz na alkoholowe czary, gdy wśród kolorowego dymu i płomieni barmani będą mieszać koktajle?

Wystarczy zamówić mobilny drink bar wraz z obsługą, by zapewnić swoim gościom takie atrakcje. Szczególnie, gdy są to Andrzejki organizowane np. w ramach imprezy integracyjnej w firmie, pomysł ten będzie absolutnym strzałem w dziesiątkę. Oczywiście, zamawiając mobilny bar koniecznie zaznacz, że będzie to impreza Andrzejkowa, to barmani przygotują specjalną oprawę, która perfekcyjnie wpasuje się w klimat wróżb i czarów.

Poza klasycznym mieszaniem drinków i serwowaniem gościom koktajli przez całą imprezę, barmani obsługujący mobilny drink bar mogą zaoferować znacznie więcej. To mistrzowie flairtender – niezwykłego show polegającego na żonglerce otwartymi butelkami z alkoholem i przygotowywaniu drinków w rytm muzyki, często z efektami specjalnymi, takimi jak płonące koktajle.

Szklana kula i karty tarota, czyli wróżka na imprezie

Klasycznym, ale nadal ogromnie popularnym pomysłem, który będzie hitem także w Andrzejki 2013, jest zaproszenie na imprezę wróżki. Nie ważne, czy w to wierzycie, czy traktujecie rozkładanie kart i zaglądanie do szklanej kuli jak dobrą zabawę, z pewnością taki nietypowy gość przyciągnie uwagę zaproszonych, a do przepowiadania przyszłości znajdą się tłumy chętnych!

Oczywiście nie musicie zapraszać wróżki na Andrzejki 2013, żeby nawiązać do tradycji. Znakomitym sposobem na integracje i rozkręcenie imprezy jest organizacja klasycznych wróżb andrzejkowych, z laniem wosku na czele. To się zawsze sprawdza!

A Wy jakie macie pomysły na Andrzejki 2014? Wolicie sprawdzoną klasykę, czy nowe trendy?

Przeczytaj poprzedni wpis:
Andrzejkowe Wróżby Czyli Trendy i Tradycja Na Andrzejkach

Wróżby andrzejkowe traktujemy dziś z przymrużeniem oka, nie przywiązując większej wagi do tego, czyj but jako pierwszy znajdzie się przy...

Zamknij