Atrakcje na wesele to powód, dla którego impreza jest wyjątkowa. Na przyjęciu gdzie brakuje tak zwanego przerywnika, który odciąga od stołu i pozwala wykonać akcję – często jest po prostu nudno.

Niespodzianka jaką sprawimy zaproszonym osobom spowoduje, że wesele będzie zapamiętane na długo – nie tylko z racji pysznego jedzenia czy też fajnego zespołu, ale dzięki pozytywnemu zaskoczeniu, które rozgrzeje atmosferę i wyciśnie z gości energię do zabawy do „białego rana”.

 

Atrakcja na wesele – Pokaz barmański która zachwyca i wyróżnia

 

Propozycją atrakcji na wesele, o niesamowitej sile rażenia jest np. pokaz sztuki flair. Show, o którym mowa charakteryzuje się świetną muzyką w trakcie której barman wykonuje kombinacje podrzucań butelkami. Oglądający wprost nie mogą uwierzyć w to co dzieje się na ich oczach. Butelki, które przed momentem trzymali w ręku, takie ciężkie i wypełnione alkoholem, nagle unoszą się ponad głowami i wirują wokół – płonąc.

Ta totalna dawka emocji wzbogacona o muzykę i interakcję z barmanem, za każdym razem pozytywnie nakręca uczestników do dalszej zabawy.

Pokaz barmański to atrakcja weselna dla osób ceniących sobie oryginalność. Jest to widowisko niespotykane i wciąż mało popularne w Polsce, aczkolwiek bardzo pożądane wśród widzów. Jeżeli cenicie sobie wyznaczanie nowych trendów i nutkę adrenaliny na swojej imprezie, koniecznie zapoznajcie się z naszą ofertą pokazu barmańskiego.

Podwójną dawkę wrażeń zapewni zaś pokaz barmański w duecie. Synchroniczne ruchy barmanów potęgują doznania wizualne. Gwarantujemy – będzie się działo.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pokaz barmański Lublin – Janów Lubelski

Nasz Weselny Drink Bar miał przyjemność uatrakcyjnić przyjęcie Pani Ani Stefaniak. Zagwarantowaliśmy profesjonalną obsługę barmańską oraz pokaz barmański. Uroczystoćć miała...

Zamknij