Bar Kawowy na weselu to świetne rozwiązanie. Ostatnio mieliśmy możliwość gościć na przyjęciu u Pani Dominiki i Pana Marka. Impreza odbyła się 9 lutego w Garwolinie. Zachwyceni Barem z profesjonalnie przygotowaną kawą byli wszyscy Goście bez wyjątku. Dzięki dodatkowej możliwości otrzymania gorącej czekolady nasi bariści byli tego dnia uwielbiani przez dzieci.

Bar Kawowy Na Wesele – przyjemność dla oka, luksus dla kubków smakowych oraz pobudzenie dla organizmu.

 

Kawa rozpuszczalna w znikomym stopniu posiada właściwości kawy świeżo zmielonej z ekspresu. Między innymi ten argument był powodem zarezerwowania naszej usługi przez Parę Młodą z Garwolina. Ponadto fakt, iż kawa może być podawana z różnego rodzaju syropami oraz wersja gorącej czekolady zadecydowała o ostatecznym powiedzeniu „Tak” dla tej usługi.

Porównując serwis gorących napoi w naszej wersji oraz w wersji zaproponowanej przez salę weselną różnica była diametralna. Po pierwsze jakość podawanych napoi a po drugie wygląd stanowiska. Zgodnie stwierdziliśmy, że powinno być one usytuowane obok słodkiego stołu, aby każdy miał łatwy dostęp do kawowych inspiracji.

Wariacje na temat kawy

 

Zaczynając od latte po espresso kończąc wszyscy fani kawy byli usatysfakcjonowani. Zarówno szybka i mocna kawa była popularna na przyjęciu u Pani Dominiki i Pana Marka, jak i lekka latte z dodatkami smakowych syropów. Korzyści było bardzo wiele ponieważ właściwości naszej kawy rzeczywiście pobudzały Gości, dzięki czemu mogli oni dłużej bawić się z Parą Młodą i towarzyszyć jej w tym ważnym dniu do późnych godzin wieczornych.

Tutaj znajdziesz informacje o magicznej mocy napoju jakim jest kawa. Warto wiedzieć dla siebie i dla swojego organizmu. Nie czekaj i przeczytaj na temat Jakości Kawy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Jak przekonać przyszłego męża do Barmanów na wesele?

Jeżeli Twój mąż z dystansem podchodzi do rezerwacji Drink Baru na Wasze wesele daj mu do przeczytania ten artykuł. Jest...

Zamknij