Jeżeli Twój mąż z dystansem podchodzi do rezerwacji Drink Baru na Wasze wesele daj mu do przeczytania ten artykuł. Jest kilka powodów, które musi poznać zanim podejmie decyzję na TAK.

Rezerwacja barmanów to znak równości pomiędzy zadowoleniem Pań na przyjęciu. Kobiety kochają piękne rzeczy. Wódka z kieliszka nie wygląda apetycznie ani zachęcająco. Panie oczekują czegoś więcej. Barmani na weselu zapewnią egzotyczne, kolorowe koktajle, które samym wyglądem zachęcają do ich wypicia.

Zatem jeżeli zarezerwujesz barmanów na weselu możesz być pewien, że zaspokoi on kubki smakowe i wrażenia wizualne wszystkich Pań. Co więcej, Panie nie będą miały powodów do narzekań. Ile razy można się spotkać z faktem, że na przyjęciach strefa alkoholowa jest organizowana „pod Panów”. Whisky, wódka z kieliszka (czasami ciepła) oraz nalewki i robione samodzielnie trunki. Gdy zarezerwujesz drink bar wygrasz podwójnie. W barze ustawisz ulubione alkohole, a Panie otrzymają świetnie przygotowane driny.

Posiadając barmanów na weselu zapewniasz wszystkim Gościom rozrywkę. Czy pomyślelibyście o tym, że barmani zaspokajają zachcianki nie tylko Pań ale również dzieci i kierowców. Do naszych barmanów ustawiają się kolejki dzieci, które chcą się poczuć jak dorośli i spróbować „zielonego drinka” obowiązkowo z parasolką. Czy to nie frajda dla małych Gości?

Ponadto kierowcy otrzymują od nas Energy Drinka, który pobudza i dodaje sił. Często problemem jest gdy kierowca czwórki naszych przyjaciół chce już jechać gdy oni bawią się w najlepsze. Zaserwowany, w tym momencie przez barmanów drink, zawiera guaranę i stawia na nogi. Do tego jest zdrowy i działa szybciej niż kawa.

Bądź Organizatorem, który pomyślał o wszystkim. Z doświadczenia wiemy, że tym co może się wydarzyć na przyjęciu, ale nie musi jest fala gorąca, której nie da się powstrzymać. Chodzi tutaj o upalną pogodę, zepsutą klimatyzację czy ciepłą wódkę.

Czy wiesz, że Barmani mają zapas kostek lodu, którymi można ochłodzić alkohol bądź zwyczajnie dodać do coli aby się orzeźwić? Nie raz nasi Barmani stanęli na wysokości zadania i zminimalizowali skutki gorącego dnia podając gościom schłodzone drinki. Pamiętaj, o tym przy rezerwacji nas na swoją imprezę.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman Na Wesele – Żyrardów – Relacja z Imprezy

Barman na wesele Żyrardów, czyli egzotyczne koktajle atrakcją wesela Pani Moniki i Pana Adama. 2 czerwca gościliśmy na przyjęciu w...

Zamknij