Kawa od setek lat jest znanym i cenionym napojem. Do jej podstawowych właściwości należą pobudzenie organizmu, zwiększenie sprawności myślenia oraz orzeźwienie. Ponadto kawa zawiera przeciwutleniacze, które zapobiegają powstawaniu wolnych rodników w naszym organizmie, które są przyczyną wielu chorób, min. układu krążenia.

Po takim wstępie każdy się zgodzi, że warto wypić filiżankę dziennie aby naturalnym sposobem postawić organizm na nogi. Jednak działanie kawy ma opisane skutki w przypadku wypicia jej w wersji świeżo zmielonej, czyli kawy z ekspresu. Zwykła rozpuszczalna kawa takich właściwości nie ma. A jeżeli tak to w niewielkim stopniu.

Mobilny Bar Kawowy na weselu – Nasza Kawa Pobudza, Orzeźwia, Zwiększa Koncentrację.

Na przyjęciach weselnych spotykamy się w dużej mierze z serwisem, który opiera się na kawie rozpuszczalnej. Zaparzony uprzednio napój wlewany jest do dzbanków albo termosów. Goście samodzielnie mogą przygotować sobie kawę do wypicia. Jest to sprawne rozwiązanie.

Nasza firma jednak proponuje rozwiązanie alternatywne, które również opiera się na samoobsłudze jednak w wydaniu ekskluzywnym, ponieważ napoje które można wypić są przygotowywane przez  ekspres automatyczny z wysokiej jakości kawy włoskiej, świeżo zmielonej. Dzięki temu koszt baru kawowego jest przystępny, a kawa podawana w różnorodnej formie w zależności od upodobań.

Automatyczny Bar Kawowy Na Weselu to oferta dla tych, którzy cenią wygodę, jakość oraz alternatywne rozwiązania.

W swojej ofercie uwzględniliśmy najważniejsze potrzeby naszych Klientów. Stworzyliśmy ofertę, która zwiera wysokiej jakości kawę ze świeżo palonych ziaren oraz atrakcyjną cenę.

Oferta jest konkurencyjna ze względu na automatykę naszego rozwiązania. Dodatkowym atutem naszego baru kawowego jest możliwość stworzenia pysznej i lekkiej czekolady na gorąco. W szczególności dzieci będą zadowolone z tego rozwiązania.

W poniższym linku znajdziesz dodatkowe informacje na temat Kawy i Jej Właściwości.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Konstancja Łódź. Sala Weselna – Opinie + Zdjęcia

Konstancja Łódź to lokal o przytulnych wnętrzach i ciekawych aranżacjach, które możecie dostosować do swoich potrzeb realizując własną, indywidualną wizję....

Zamknij