hotel windsor jachranka - show barmanskie

Konstancja Łódź to lokal o przytulnych wnętrzach i ciekawych aranżacjach, które możecie dostosować do swoich potrzeb realizując własną, indywidualną wizję. Z pewnością przypadnie Wam do gustu miła i profesjonalna obsługa, gdy zdecydujecie się na organizację swojego wesela właśnie w tym miejscu.

Wykwintne potrawy serwowane przez doświadczonych kucharzy są ogromnym atutem Sali Weselnej Konstancja. Jednak to nie jedyna jej zaleta.

Klimatyczny wystrój, piękne zagospodarowane tereny przed Salą Konstancja, to rzeczy istotne – na które Państwo Młodzi kładą nacisk podczas wyboru właściwego obiektu w celu zorganizowania przyjęcia.

Zaplanuj Unikatowe Wesele Bogate w Wiele Fascynujących Wspomnień.

Właściciele Sali Weselnej Konstancja usytuowanej w Łodzi zapewniają niezapomniane wrażenia. Ponadto dopracowują w najmniejszym szczególe  oprawę wesela, tak aby spełniała oczekiwania Organizatorów. Atutem tego fantastycznego obiektu jest przede wszystkim wyśmienite jedzenie, które zachwyci Waszych gości.

Jednak oprócz tego, że właściciele dbają o napełnione syto żołądki oferują również klimatyzowane pomieszczenia oraz gratisowy pobyt dla przyszłego Małżeństwa w obiekcie. Dwu dniowy relaks na pewno się przyda. Kompleks stworzony został również z myślą o najmłodszych, dlatego do Waszej dyspozycji zarząd oddaje piękny ogródi taras z miejscami siedzącymi.

Atrakcje Weselnego Drink Baru Na Sali Weselnej Konstancja

Z pewnością każdej Parze Młodej zależy na niesamowitym wrażeniu podczas swojego przyjęcia weselnego. Zapewnić je można poprzez zarezerwowanie ciekawych atrakcji, które nie tylko wprowadzą w idealny nastrój, ale również urozmaicą czas spędzony na wspólnej zabawie.

Jedną z naszych propozycji jest Pokaz Barmański z elementami Fire Show. To ogromna dawka energii i pozytywnego humoru podczas przyjęcia. Całość występu odbywa się do energicznej i przebojowej muzyki, a butelki wirują wokół barmana jakby grały w orkiestrze, której on dyryguje.

Chcąc się zapoznać z występami barmanów polecamy obejrzeć filmik dokumentujący ich wyczyny. Uprzedzamy jednak, że na żywo całość wygląda nieporównywalnie lepiej. Efekt zaskoczenia na pewno będzie przyjemny.

 

 

 

 

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Zielone Zacisze Łódź

Zielone Zacisze Łódź to magiczne miejsce. Zieleń i kwiaty, które znajdują się na werandzie oczarowują swoim delikatnym wyglądem. Wszystko tutaj...

Zamknij