zielone zacisze lodzZielone Zacisze Łódź to magiczne miejsce. Zieleń i kwiaty, które znajdują się na werandzie oczarowują swoim delikatnym wyglądem.

Wszystko tutaj pięknie się komponuje i tworzy idealną całość. Wesele w Sali Zielone Zacisze jest dosłownie tak przyjemne jak jej nazwa. Jest spokojnie, przytulnie i ze smakiem.

Wprost każdemu polecamy zobaczyć to miejsce, jeżeli zastanawiacie się nad zorganizowaniem przyjęcia weselnego w okolicach Łodzi. Ta sala na pewno Was zauroczy, a do tego jej aranżacja w tonacji świeżych kwiatów, blasku świec i pachnących owoców – oczaruje Wasze oczy i poruszy wyobraźnię.

Serce na pewno Wam podpowie, że tutaj spędzony czas – to samo spijanie śmietanki po często ciężkich trudach spędzonych na organizacji swojego wesela.

Malownicze i Inspirujące Przyjęcie. Zielone Zacisze Łódź – To miejsce Zupełnie Wyjątkowe.

sala weselna zielone zaciszeW Zielonym Zaciszu jest pysznie i domowo. Wyroby cukiernicze cieszą oko, ale bardzo krótko – bo zaraz znikają. Smacznie jest na pewno. Prócz słodkości ogromnym powodzeniem cieszą się dania gorące, przystawki i sałatki. Szczegóły menu można, a nawet trzeba omówić z kierownikiem cateringu Gala, który służy pomocą i otwiera się na propozycje Państwa Młodych.

jak przekonac meza do drink baru na weseleDodatkowym atutem przyjęcia w Sali Weselnej Zielone Zacisze będą atrakcje. Jako firma, która ma kilka długich lat doświadczenia w organizacji przyjęć polecamy Obsługę Barmańską.

Koktajle zachwycają gości swoim smakiem, wpływają pozytywnie na nastrój, ale przede wszystkim cieszą oko. Są magiczne ze względu na sposób przygotowania. Barman niczym czarodziej stoi za barem i miksuje inspirujące drinki. Wydobywa z siebie pokłady kreatywności, aby zadowolić Gościa przy barze i stworzyć mini dzieło sztuki, które będzie znakomicie smakowało.

 

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman Na Wesele – Poznań

Barman na wesele  w Poznaniu  - Relacja z Imprezy + Zdjęcia. Kieliszki w dłoń - przyjęcie czas zacząć. Zaraz, zaraz nie...

Zamknij