barista na weseleCo jest zwykle najsłabszym punktem weselnego menu? Goście najczęściej narzekają na kawę. Co zaskakujące, nawet w eleganckich lokalach podczas wesela serwuje się tylko czarną i białą kawę w filiżankach. Dla koneserów to zdecydowanie za mało. Ale już bar kawowy automatyczny czy też obsługiwany przez profesjonalnych basistów na weselu  – zadowoli nawet najbardziej wybrednych.

Bez kawy wesele nie może się udać. To niezbędna dawka kofeiny, która pozwoli gościom nie schodzić z parkietu do samego rana. Dobrze jednak, żeby poza właściwościami energetyzującymi miała jeszcze odpowiednie walory smakowe. Poza tym słaba i źle zaparzona kawa nie pasuje do eleganckiej imprezy. Dlatego bary kawowe to prawdziwy weselny hit. Proponujemy zarówno automatyczny ekspres kawowy, gdzie Goście za naciśnięciem jednego guzika otrzymają Cafe Latte czy też aromatyczne Espresso – to wersja bardziej ekonomiczna. Bądź obsługę baristyczną, która poza tym, że jest bardzo widowiskowa to również czarująca za sprawą naszych baristów.

Bary Kawowe Na Wesele.

Bary kawowe to mobilne stanowiska, przy których parzona jest w ekspresie świeżo zmielona kawa. Już sam jej aromat przyciąga gości. Co więcej, dzięki ekipie doświadczonych basistów można liczyć na to, że spełnione zostanie każde kawowe marzenie. Podadzą nie tylko klasyczną małą czarną, piekielnie mocne espresso, łagodne cappuccino czy popularną cafe latte.

Coś dla siebie znajdą tez miłośnicy oryginalnych napojów na bazie kawy. Bariści, pracujący przy ich obsłudze dysponują też autorskimi recepturami napojów na bazie tradycyjnej kawy. Dzięki temu zawsze potrafią zaskoczyć gości.  W ofercie mają też pokazy latte art. Na czym to polega? Latte art. To sztuka malowania wzorów na kawie podawanej ze spienionym mlekiem. Na powierzchni pianki bariści wyczarują serduszka, drzewka, czy inicjały pary młodej…

Barista na wesele? Tak!

Barista wynajęty na wesele to gwarancja, że goście otrzymają nie tylko kawę najwyższej jakości, ale też dodatkową atrakcję, którą na długo zapamiętają. Bar kawowy szczególnie dobrze będzie się prezentował w pobliżu słodkiego kącika, który jest modną i nowoczesną formą serwowania ciast i deserów.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Hotel Rest Warszawa – Zorganizuj wspaniałe przyjęcie

Hotel Rest mieści się w okolicy Warszawy. Dzięki niespełna 30 minutom jakie trzeba poświęcić aby dojechać do niego z centrum...

Zamknij