Hotel Rest mieści się w okolicy Warszawy. Dzięki niespełna 30 minutom jakie trzeba poświęcić aby dojechać do niego z centrum stolicy, tworzy dogodne miejsce do zorganizowania przyjęcia poślubnego. Jednak świetne położenie to tylko jeden z wielu atutów. Miejsce to wyróżnia elegancki wystrój i niebanalna kuchnia. Dania są nie tylko pyszne, ale również estetycznie podane. Nie znajdziecie tu tradycyjnego i nudnego schabowego.

hotel rest

Warto podkreślić, że rezerwując wesele w hotelu Rest Para Młoda nie musi się martwić o nocleg. Piękny i klimatyczny pokój zostanie jej przeznaczony w prezencie od właściciela hotelu. Ta miła niespodzianka jest na pewno bardzo przydatna i stawowi duże udogodnienie.

Czego nie może zabraknąć na Waszym weselu?

O rzeczach niezbędnych takich jak dobry zespół czy wódka czysta nie wspominamy.  Chociaż warto w tym momencie ostrzec, aby do obsługi naszego przyjęcia nie zatrudniać rodziny. DJ, który ostatnio był na weselu u naszego klienta, był wujkiem Pana Młodego. Niestety jego talent do zabawiania Gości był bardzo znikomy. A z uprzejmości nikt nie był wstanie zwrócić mu uwagi. Pamiętajcie o tym koniecznie.

atrakcje na wesele w dworze kruszowO zimnej wódce również, warto pamiętać. Na sali bywa gorąco a przy dużej liczbie gości wódka szybko się ociepla. Warto zadbać o wiaderka z lodem, gdzie przez cały wieczór będziemy popijać chłodny trunek.

Poza tymi podstawami należy pamiętać o zaskoczeniu Gości. Obiad i tańce to to ,czego każdy się spodziewa. Miłym akcentem ze strony organizatorów będzie coś nietypowego, co wywoła uśmiech na ich twarzach. Stawiamy, że każdego zadowolą hawajskie drinki. Zmrożone, owocowe i pełne kolorów, które nie pozwolą uschnąć w upalne dni.

Nawet najcudowniejsza sala bankietowa nie wywoła takich wrażeń jakie przeżywa gość na waszym weselu widząc efektowną obsługę barmańską przebojowych barmanów. Można podejść do baru, pogadać z Panem Barmanem, dowiedzieć się czegoś nowego o drinkach i o modnych smakach i połączeniach. Zachęcamy do urozmaicania swoich przyjęć, bo wiele jest czasu na przyjęciu, który można znakomicie zagospodarować.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coraz więcej Par Młodych decyduje się nie tylko na odważne aranżacje, ale również rozważa nietypowe, ale praktyczne dekoracje przyjęcia. Jednym z nich jest czekoladowa fontanna – kolejna propozycja od Weselnego Drink Baru, na którą warto zwrócić  uwagę. To świetna okazja do wypoczynku w Hotelu Rest Warszawa, a także do uprzyjemnienia swojego przyjęcia weselnego.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Sala Malaga Łódź – Opinie i Zdjęcia

Marzysz o weselu w stylu amerykańskim? Przyjęcie w plenerze, białe altany, mnóstwo świec, nastrojowo i romantycznie? Do tego na bieżąco...

Zamknij