„Osobiści barmani” obsługujący wesela, to nie lada atrakcja zarówno dla Pary Młodej, jak i gości uczestniczących w tym wydarzeniu. Wiele osób chciałoby zaprosić do siebie takich panów, jednakże powstrzymują ich obawy o wysokie koszty. Czy faktycznie barman na wesele to spory wydatek?

Jakość obsługi a cena

Warto zacząć od tego, że każdy barman na wesele ma swój indywidualny cennik, który najczęściej jest odzwierciedleniem umiejętności. Można więc spodziewać się, że osoba, która dopiero stawia pierwsze kroki w tej dziedzinie, będzie ceniła się znacznie niżej niż profesjonalista w swoim fachu, który ma już za sobą niejedno wesele, a dodatkowo na swoim koncie certyfikaty i tytuły. Trzeba jednak pamiętać, że cena zawsze musi być adekwatna do jakości obsługi.

Koszt zatrudnienia barmana na wesele uzależniony jest ponadto od tego, z jakich trunków, soków i owoców mają powstawać fantazyjne drinki. Jeżeli życzymy sobie wyszukanych alkoholi, wówczas należy liczyć się z tym, że ich cena może być wysoka. Na szczęście, bez obniżania jakości drinków, można zakupić tańsze odpowiedniki trunków z „wyższych półek”.

 

Atrakcje na wesele


Atrakcje na wesele to na pewno dodatkowe obciążenie dla portfela. Jednak chcąc, aby zaproszeni goście byli świadkami niecodziennego, spektakularnego widowiska, jakim jest – FLAIR SHOW – musimy liczyć się z dodatkową opłatą.

Kwota, jaką przyjdzie nam zapłacić za taką usługę to wydatek kilkuset złotych, jednak emocje jakich dostarcza pokaz flair to zainwestowane pieniądze z zyskiem.

O przyjęciu na którym barman zionął ogniem, długo po imprezie będą opowiadać będący na niej uczestnicy.

Solo czy w duecie?

Cena obsługi barmańskiej kształtowana jest również przez ilość barmanów na weselu. Jeżeli obsługą gości ma zająć się tylko jeden barman, wówczas koszt jest mniej więcej o połowę niższy aniżeli w przypadku obsługiwania przez barmański duet. Warto jednak podkreślić, że sumaryczny koszt wynajęcia tandemu jest niższy niż w przypadku solowego barmana. Można powiedzieć, że zatrudniając duet, otrzymujemy rabat, w efekcie czego koszt usługi jest niższy.

Jak widać, istnieje wiele czynników, na podstawie których kształtowana jest cena oferty – barman na wesele. Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk czy Lublin – w każdym z miast „fachowcy” cenią się inaczej. Dlatego też, chcąc poznać faktyczne koszty obsługi, najlepiej skontaktować się z konkretną osobą i poprosić o wycenę usług.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Mazowieckie targi ślubne Sochaczew – zapowiedź

Wkrótce odbędą się kolejne Targi Ślubne podczas, których będziemy obecni zarówno jako wystawcy oraz jako atrakcja imprezy. Już dziś zapraszamy...

Zamknij