Wkrótce odbędą się kolejne Targi Ślubne podczas, których będziemy obecni zarówno jako wystawcy oraz jako atrakcja imprezy.

Już dziś zapraszamy wszystkie przyszłe Pary Młode i nie tylko do Sochaczewa. W dniach 17 – 18 marca 2012 czekamy na Was w hali lodowiska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Olimpijskiej 3. Zapowiada się wielka impreza z udziałem znakomitych wystawców, wielu promocji, rabatów i ofert dla wszystkich uczestników. Nie obędzie się również bez niespodzianek w postaci wartościowych nagród dla szczęśliwców.

Nasz Weselny Drink Bar, jak zawsze podczas takich wydarzeń, będzie uprzyjemniał czas odwiedzającym i wystawcom częstując przepysznymi koktajlami o autorskich recepturach. Ponadto będziemy co godzinę dawali FLAIR SHOW na scenie głównej. A wszystko po to, aby każdy mógł przekonać się jak taki pokaz barmański wygląda w praktyce i doświadczyć niesamowitych emocji z nim związanych.

Do zobaczenia – widzimy się w marcu w Sochaczewie.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Atrakcje na wesele

Pokaz barmański to totalna dawka pozytywnych emocji na Twoim weselu. Magnetyzuje, sprawia radość, wprawia oglądających w zachwyt i zdziwienie. Show,...

Zamknij