Elektrownia BełchatówSą powody do radości, ponieważ coraz więcej Par Młodych decyduje się na niezwykłą atrakcję, jaką jest barman na wesele. Bełchatów jest jednym z tych miast, które mieliśmy okazję odwiedzić.  Słyszeliśmy, że w Bełchatowie można zobaczyć największą w Polsce dziurę w ziemi powstałą w efekcie wydobywania węgla brunatnego.

Chętnie wybralibyśmy się do Muzeum Regionalnego, by tam zdobyć wiedzę „w pigułce”. I prawdę mówiąc wszystko leży w waszych rękach. Jeżeli bowiem trafi się okazja, by właśnie w Bełchatowie pracować jako weselny drink bar, sposobność do zwiedzenia miasta pojawi się także.

Liczymy więc na to, że któraś Para Młoda, decydując się na nasze usługi, da nam taką możliwość. My nie pozostaniemy dłużni. Nie tylko zapewnimy profesjonalną obsługę barmańską przez całą noc. Sprawimy, by goście byli zadowoleni i pozytywnie zaskoczeni smakiem egzotycznych drinków.

Jeżeli zajdzie taka konieczność, chętnie nauczymy podstaw tworzenia koktajli oraz zdradzimy kilka tajników tego zawodu. Na deser możemy zaprezentować pokaz sztuki flair. Będzie to niezwykłe i spektakularne show z wykorzystaniem butelek oraz innych elementów sprzętu barmańskiego. Goście na własne oczy zobaczą, w jakich warunkach mogą powstawać fantazyjne drinki.

Pierwsze Pary Młode, które zdecydują się nas zaprosić do Bełchatowa, w ramach naszej wdzięczności, otrzymają 10-procentową zniżkę na nasze usługi. A to oznacza, że za niższą cenę uda się zorganizować wesele, które będzie nie lada atrakcją.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele – Kalisz

Jak źródła podają, Kalisz jest jednym z najstarszych miast naszego kraju, biorąc pod uwagę lokację na prawach miejskich. Grzechem wręcz...

Zamknij