KaliszJak źródła podają, Kalisz jest jednym z najstarszych miast naszego kraju, biorąc pod uwagę lokację na prawach miejskich. Grzechem wręcz byłoby nie odwiedzić tak ważnego miejsca. Nadarzyłaby się okazja do poznania mnóstwa ciekawych atrakcji. O uszy nam się obiło, że w Kaliszu godny uwagi jest Rezerwat Archeologiczny Zawodzie, a po drodze – w Gołuchowie – piękny zamek. Podobno warto zajrzeć również do ogrodu botanicznego. I jak zwykle – przy okazji naszej pracy, chcielibyśmy sprawdzić, jak wygląda Kalisz nocą i czy kluby oraz bary tętnią życiem.

Dla wszystkich mieszkańców tego miasta, a w szczególności dla przyszłych Par Młodych mamy pewną propozycję. Na pewno nie raz słyszeliście, że warto urozmaicać swoje przyjęcie poprzez atrakcję, jaką jest barman na wesele. Kalisz czeka na naszą wizytę, a my chętnie z zaproszenia skorzystamy. Dla par, które zdecydują się nas zatrudnić w ramach całonocnej obsługi barmańskiej podczas wesela, mamy atrakcyjny rabat w wysokości 10 %.

Dzięki niemu po niskich kosztach można w sposób nieszablonowy zaskoczyć swoich gości. Ile z nich było świadkami widowiskowego flair show? A ile osób miało okazję podczas wesela skosztować innych trunków aniżeli tradycyjna „czysta”? To może być jedyna i niepowtarzalna okazja dla gości i dla was, by móc zasmakować w fantazyjnych i egzotycznych koktajlach, które zaskakują nie tylko wyglądem, ale i smakiem. Dla każdej sympatycznej Pary Młodej jesteśmy w stanie przeprowadzić krótki kurs dotyczący podstaw tworzenia drinków. Zdradzimy i nauczmy również kilku sztuczek barmańskich.

Z niecierpliwością czekamy więc na odzew z waszej strony. Chcemy jak najszybciej zwiedzieć Kalisz i poznać was. Pozdrawiamy serdecznie i mamy nadzieję, że wkrótce się spotkamy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele – Katowice

Od wielu znajomych słyszeliśmy, że Katowice obfitują w wiele miejsc, które godne są polecenia. Szczególnym klimatem wyróżnia się osiedle robotnicze...

Zamknij