Nikiszowiec Katowice

Od wielu znajomych słyszeliśmy, że Katowice obfitują w wiele miejsc, które godne są polecenia. Szczególnym klimatem wyróżnia się osiedle robotnicze Nikiszowiec, które ponoć swoim wyglądem przypomina miasteczka położone na południu Europy. Warto zobaczyć wykuty w kamieniu pomnik Powstańców Śląskich, który od 40 lat stanowi jeden z najważniejszych symboli Katowic.

Powodów, dla których warto zatrudnić barmanów na swoje wesele jest wiele. Może przekona was to, że dla gości będzie to jedna (o ile nie jedyna) z niepowtarzalnych okazji do wypróbowania całkowicie nieznanych koktajli. Dla spragnionych mocniejszych wrażeń można przygotować pokaz sztuki barmańskiej. Spore wrażenie mogą zrobić wirujące butelki i shakery. Całość może zostać zwieńczona zabawą z ogniem.

Dla par, które zdecydują się na mobilny bar, mamy nie lada gratkę 10-procentowy rabat na usługę, jaką jest barman na wesele. Katowice – czekamy na Was.

Tymczasem zapraszamy do sprawdzenia, jakie wrażenia wywarł na gościach barman na weselu w Łodzi.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele – Konin

Barman na wesele – Konin - jak rzut beretem. Niemałe zainteresowanie wzbudziła w nas synagoga (powstała w latach 1825-1829), Dom...

Zamknij