Konin - Synagoga

Barman na wesele – Konin – jak rzut beretem.

Niemałe zainteresowanie wzbudziła w nas synagoga (powstała w latach 1825-1829), Dom Zemełki (najstarszy murowany budynek mieszczański) oraz Słup Koniński (uważany za najcenniejszy zabytek Konina). Nie ukrywamy, że w ramach naszej pracy w tym mieście, chcielibyśmy poznać „kolegów po fachu” z konińskich barów. Co nieco słyszeliśmy o „Mini Drink Bar” czy barze „Tawerna Tropicana”, ale chcielibyśmy poznać i inne ciekawe miejsca.

Dla osób, które zaproszą nas na swoje wesele, mamy atrakcyjną, bo 10-procentową zniżkę na nasze usługi. Dzięki temu po niższych kosztach można sprawić, że przyjęcie weselne będzie niezapomnianą imprezą.  Standardowa obsługa barmańska zawiera całonocną obsługę baru oraz przygotowywanie koktajli. Dla gości jest to najczęściej jedyna i niepowtarzalna okazja, by skosztować egzotycznych trunków, które rzadko kiedy można dostać w klubach i barach. Dodatkową atrakcją może okazać się krótki kurs podstaw barmaństwa, łącznie z nauką przyrządzania drinków.

Niezapomniane wrażenie daje także pokaz sztuki flair. Jest to niezwykłe widowisko, podczas którego w sposób niezwykle efektowny powstają czarujące koktajle – gotowe do spożycia.

Nie ma się co wahać, bowiem warto urozmaicić swoje wesele atrakcją, jaką niewątpliwie jest barman na weselu. Konin to miasto, które z chęcią zwiedzimy. Czekamy więc na twoje zaproszenie. Mamy nadzieję, że wkrótce się zobaczymy. Jeżeli interesuje Cię, jak inni bawili się na weselu z barmanami, przeczytaj artykuł Barman na wesele – Warszawa.

Pozdrawiamy serdecznie wszystkich mieszkańców Konina, a szczególnie przyszłe Pary Młode.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele – Płock

Wiele miejsc na mapie Polski odwiedziliśmy przy okazji naszej pracy – weselnego drink baru. Szczególnie zainteresowała nas dawna synagoga z...

Zamknij