Barmani na wesele PłockWiele miejsc na mapie Polski odwiedziliśmy przy okazji naszej pracy – weselnego drink baru. Szczególnie zainteresowała nas dawna synagoga z 1810 roku oraz  dwa XIX-wieczne spichlerze.

Barman na wesele, Płock nam bliski.

Chcielibyśmy także na własne oczy Amfiteatr, który znajduje się na Wzgórzu Tumskim. Słyszeliśmy, że przeszedł on gruntowny remont i do użytku ponownie został oddany w 2008 roku. Z racji wykonywanego przez nas zawodu, jesteśmy także ciekawi nocnego życia klubowego Płocka. Czy miasto to tętni życiem „po godzinach”? Chcielibyśmy się o tym przekonać „na własnej skórze”.

Dlatego mamy dla was – przyszłych Par Młodych – pewną propozycję. Dla par z Płocka, które zaproszą nas do Płocka w ramach obsługi weselnej, przygotowaliśmy 10% zniżki na nasze usługi. Wy dacie nam możliwość zwiedzenia tego pięknego miasta, a my odwdzięczymy się rabatem ;)

Dzięki temu będziecie mogli urozmaicić swoje wesele całonocną obsługą barmańską. Jesteśmy pewni, że goście będą zaskoczeni, a jednocześnie zadowoleni. Rzadko kiedy mają bowiem możliwość zasmakowania w fantazyjnych koktajlach, które są rajem dla podniebienia. Jeżeli tylko zechcecie, w ramach tej zniżki możemy przygotować także pokaz barmański. Jest to niezwykłe show, które zaskakuje wszystkich ekwilibrystycznymi trikami barmańskimi. Wirujące butelki oraz inne elementy sprzętu barmańskiego w powietrzu wykonują widowiskowe akrobacje. Jeżeli nie widzieliście tego na własne oczy, musicie uwierzyć nam na słowo, że robi to niesamowite wrażenie.

Możecie poczytać opinie na forach. Tam dowiecie się, że warto urozmaicić wesele poprzez atrakcję, jaką jest barman na wesele. Płock chętnie odwiedzimy przy okazji naszej pracy. Liczymy więc, że uda się nam to z waszą pomocą. Pozdrawiamy wszystkich mieszkańców tego uroczego miasta, a w szczególności przyszłe Pary Młode, które już przygotowują się do najważniejszego dnia we wspólnym życiu.

Przeczytaj poprzedni wpis:
5 sposobów jak uatrakcyjnić wesele

Chyba nie ma takiej Pary Młodej, której nie zależałoby na tym, żeby to właśnie ich wesele było „naj”. Także zaliczacie...

Zamknij