Jakie atuty ma obecność barmana na wesele? Bydgoszcz jest jednym z miast, które praktycznie co tydzień przekonuje się o wysokiej jakości tej usługi i zadowoleniu gości, którzy mają okazję smakować niezwykłych drinów. Bo co jak nie orzeźwiające i autorskie koktajle bardziej zachęci do całonocnej zabawy z Parą Młodą?

Dnia 10 września mieliśmy przyjemność być u Pani Marty i Pana Łukasza na przyjęciu organizowanym w jednej z sal pod Bydgoszczą. Impreza liczyła 150 osób, a o kubki smakowe naszych Państwa Młodych dbali Bartek i Marcin. Dzięki ich autorskim pomysłom na połączenia owocowo alkoholowe kolejka do baru nie zmniejszała się, a czysta wódka nie schodziła. Oto co zrobili nasi barmani.

Orzeźwiające Driny i przebojowi barmani na wesele. Bydgoszcz wie co jest kluczem do idealnej zabawy.


Pani Marta oraz Pan Łukasz rezerwując Drink Bar chcieli uniknąć sytuacji, kiedy to ciepła wódka zepsuje smak gościom i ochotę na dalszą zabawę. Ich przyjęcie było dopracowywane tak, aby zadowolić wszystkich. A smakoszy było wielu. Decydując się na barmanów dostali same korzyści. Te osoby, które uwielbiają eksperymentować otrzymały nie lada niespodziankę w postaci możliwości testowania fantastycznych koktajli. Mężczyźni przekonali się o tym, że whisky można pić na kilka różnych sposobów, a drink z colą to tylko nieznaczny ułamek możliwości. Panie otrzymały klasyki, w których można się zakochać. A kierowcy dodające energii power drinki.

Najwięcej radości miały dzieci, które zamawiając napój odbierały pięknie przygotowanego bezalkoholowego drinka. Dzięki temu mogły przez moment poczuć się jak dorośli. Z dumą pozowały do zdjęć i chwaliły się dookoła co też wyczarował im „Pan Barman”.

Drink Bar na weselu w Bydgoszczy to estetyczna atrakcja, dzięki której Państwo Młodzi i ich goście mogą delektować się światowymi smakami podanymi w pięknej formie. Po pierwsze gwarantują one orzeźwienie w ciepłe dni, wybór dla gości oraz pewność 100% zadowolenia nawet tych, którzy drinków nie piją. A pokuszą się o schłodzone napoje.

Polecamy przeczytanie artykułu na temat atrakcji jaką jest Pokaz Barmański. Jest to SHOW na różnego typu przyjęcia – Zobacz…

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele Konin – relacja

Na pewno nie raz słyszeliście pytanie Jak urozmaicić swoje wesele? Taką atrakcją, która wyróżnia i zaskakuje jest sprawdzony barman na...

Zamknij