Na pewno nie raz słyszeliście pytanie Jak urozmaicić swoje wesele? Taką atrakcją, która wyróżnia i zaskakuje jest sprawdzony barman na wesele. Konin z otwartymi ramionami przyjmuje naszą załogę. Ponieważ rezerwując Drink Bar zyskujesz podwójnie. Po pierwsze idealny klimat do zabawy, dzięki orzeźwiającym koktajlom i przebojowym barmanom. Po drugie unikasz sytuacji, podczas której  serwowane są ciepłe napoje. Barmani zawsze mają lód, kruszony i w kostce, który ochłodzi i doda jakości przyrządzanym drinkom.

Ty decydujesz jak ma wyglądać przyjęcie. Przeczytaj jak je zorganizowali Paulina i Mariusz, czyli Barman na wesele – Konin.


16 lipca gościliśmy na weselu u Pani Pauliny i Pana Mariusza. Na przyjęcie przybyło 130 osób. Impreza odbywała się w sali weselnej usytuowanej kilkanaście kilometrów od Konina. Wesele było wypełnione atrakcjami i pomysłowymi konkursami. Sam Drink Bar okazał się świetnym prezentem dla zgromadzonych osób. Część z nich nigdy nie miała okazji posmakować egzotycznych koktajli na bazie owoców i różnych alkoholi. Było to nowością i sprawiło frajdę.

Kolejnym punktem, który zapewnił niesamowite widowisko był pokaz barmański. Ten występ tylko potwierdził umiejętności barmana i sposób w jaki nawiązuje świetną relację z gośćmi przyjęcia. Butelki, shakery i inne akcesoria barmańskie wirowały wokół Radka, a okrzykom i oklaskom nie było końca. Później zaprosił kilka chętnych osób do wspólnej nauki trików barmańskich. Zainteresowane osoby mogły również wejść za bar i spróbować swoich sił w przyrządzaniu koktajli.

Pożytecznym rozwiązaniem jest zaproszenie barmana na wesele. Konin nie raz miał okazję gościć naszą załogę. Możliwości na uatrakcyjnienie przyjęcia jest dużo jednak fantastyczne drinki w połączeniu z FIRE SHOW to dawka emocji, które zostaną zapamiętane na długo. A wesele będzie przedstawiane jako te, które zrobiło niesamowitą furorę.

Wejdź i zobacz – Pokaz Barmański Konin – relacja z imprezy.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Gadżety na Wieczór Panieński Warszawa – Sprawdzone i Wyjątkowe

Jak zaznaczyć w historii wieczór panieński najbliższej przyjaciółki tak, aby zapamiętała go na zawsze? - sprawić gadżety na wieczór panieński. Warszawa...

Zamknij