Jak zaznaczyć w historii wieczór panieński najbliższej przyjaciółki tak, aby zapamiętała go na zawsze? – sprawić gadżety na wieczór panieński. Warszawa jest pełna miejsc, w których można „oblewać” zamążpójście. Pozostając zaś w domu bądź szykując się do wyjścia „na miasto” wybierzmy zabawki, które podkręcą atmosferę i będą obiektem śmiechu.

Gadżety na wieczór panieński, Warszawa…

Radom, Łódź, wszędzie można poczuć klubową atmosferę. Receptą na idealny klimat jest barman. Prywatny „polewacz procentów”. Zadba o podniebienia wszystkich dziewczyn, a podanie drinków urozmaici serwując alkohol w wyszukanych formach. Sekretem są gadżety na wieczór panieński. Warszawa i kluby w niej utytułowane mogą pomarzyć o takich rekwizytach. Zobacz i przekonaj się, że warto.

Pierwszą propozycją są alkoholowe peniski. Są to pyszne smaki ulubionych owoców zamknięte w formie na kształt męskich członków. Co ciekawe owe peniski zawierają alkohol. Przykładowo malibu, wódka, teguila, whisky albo gin. Wszystko według naszych upodobań. Możemy zasugerować barmanowi przed imprezą jakie rodzaje alkoholi preferujemy, a on przygotuje ucztę jakich mało. Przy konsumowaniu alkoholowych penisków nie obejdzie się bez sprośnych żartów i zdjęć do naszej prywatnej kroniki.

Kolejnym pomysłem na urozmaicenie imprezy o zabawne gadżety na wieczór panieński są tuby. Co to takiego? Wielkie szklany na koktajle. Barman zrobi w nich przepysznego drinka, który możecie wspólnie pić.

Polecamy erotyczne gadżety na wieczór panieński jako rekwizyty do urozmaicenia naszej imprezy. Nic tak nie nakręca atmosfery. Przekonaj się.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pokaz Barmański Na Weselu – Zobacz Co Dostajesz…

Pokaz barmański na weselu to ekskluzywna atrakcja, dzięki której oczarujesz swoich gości. Sprawisz, że będą wspominali Twoje wesele przez dłuuuugi...

Zamknij