Pokaz barmański na weselu to ekskluzywna atrakcja, dzięki której oczarujesz swoich gości. Sprawisz, że będą wspominali Twoje wesele przez dłuuuugi czas. Noc będzie wyjątkowa i wypełniona emocjami. Zobacz co zrobimy, abyś się poczuł jak idealny organizator.

Pokaz barmański na weselu to show, które gwarantuje rozrywkę do kwadratu


Wesele masz tylko jedno. Zatem tylko raz dostajesz szansę na stworzenie świetnego wrażenia na swoich gościach. Nie zmarnuj jej standardowymi pomysłami. Podstawą dobrej zabawy jest element zaskoczenia i nutka adrenaliny. Goście tego oczekują. A jak wygląda pokaz Flair Show?

Barman wprowadzi Ciebie i Twoich gości w klubowy klimat dając 10 minutowy pokaz do energicznej, znanej muzyki. Przeboje sprawią, że goście będą reagować na gesty naszego barmana. Wspólne oklaski i okrzyki zdziwienia podczas prezentacji poszczególnych „numerów”.

Pokaz barmański na weselu składa się z efektownych rozlań oraz ewolucji z udziałem shakerów, szklanek, butelek. W górze wirują kostki lodu oraz owoce. A na koniec… FIRE SHOW.

Barman bierze odpowiedzialność za show z udziałem ognia. Na pewno zobaczysz podmuchy – niczym smok wawelski oraz podrzucania płonącymi butelkami. Atmosfera będzie bardzo gorąca.

A po pokazie barmańskim…

 

Proponujemy godzinną degustację koktajli. Goście rozsmakowują się w autorskich kompozycjach alkoholowo-owocowych. Podane driny są pyszne i egzotycznie przyozdobione. Dzięki temu jest wrażenie bycia niczym na tropikalnych wakacjach. Tego nie może u Ciebie zabraknąć.

Pamiętaj. Barman to nie polewacz alkoholu. Ale czarodziej, który zachwyci Twoich gości ekstrawaganckim SHOW i mega dobrymi drinkami.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele – Kraków

28 maja Radek i Kacper zostali oddelegowani na wesele do Krakowa. Dokładnie w okolice Wieliczki. Akcja "barman na wesele Kraków"...

Zamknij