28 maja Radek i Kacper zostali oddelegowani na wesele do Krakowa. Dokładnie w okolice Wieliczki. Akcja „barman na wesele Kraków” zakończyła się mega sukcesem, a nasz Drink Bar okazał się niepowtarzanym prezentem dla gości zgromadzonych u Pai Sylwii i Pana Marcina.

Barmani, którzy gościli na przyjęciu serwowali autorskie drinki sporządzane według własnych receptur. Był to jeden z powodów, dla których przychodzący do baru nie mogli się od niego „odkleić”. Fenomenalnym połączeniem okazała się Whisky z jabłkiem i pewnym tajemniczym dodatkiem, którego zdradzać nie będziemy. Eksperymentować ze smakami można było dzięki wybraniu przez Parę Młodą platynowego pakietu alkoholi. W tym pakiecie jest największy wybór kolorowych trunków przez co goście dostali możliwie najobszerniejszą gamę smaków do próbowania.

Poza fantastycznymi koktajlami, Radek jako spec od robienia efektownych trików barmańskich, zaprezentował to co potrafi najlepszego – Pokaz barmański. Nasze przedstawienie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie dzieci. Dodał im pewnie odwagi fakt, że od początku wesela mogły pić drinki bezalkoholowe tym samym czując się jak dorośli.

Barman na weselu. Kraków „Wellcome to”

Wspaniali goście wytworzyli niepowtarzalny klimat na przyjęciu. Podchodząc do baru szeptali naszym barmanom, że ich Drink Bar to strzał w dziesiątkę. Same nietypowe koktajle ze świeżych owoców. Pięknie ozdobione, a smaki dostosowane do gustu zamawiającego. „Czemu Was nie było 30 lat temu?” – zapytała jedna z Pań, – „Kiedy to ja brałam ślub” – dodając. Miło było słuchać takich komentarzy i oglądać jak pomysłowo pozują do zdjęć nasi wierni „klienci” z trzymanym w ręce drinem.

Jako atrakcję na wesele polecamy również Pokaz Barmański. Zobacz relację z Pokazu Barmańskiego w Krakowie oraz Pokazu Barmańskiego w Rzeszowie. Szał, którego zaproszeni goście nie zapomną na długo.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele Warszawa – relacja – hotel Pod Lasem Chynów

Przyjęcia z Weselnym Drink Barem wyróżniają się nietypowo. Dlaczego? Ponieważ serwujemy autorskie połączenia alkoholowe. Receptury, z których korzystamy są przez...

Zamknij