Ruda TalubskaŁukasz – nasz barman – miał okazję obsługiwać wesele w Rudzie Talubskiej. Państwo Młodzi chcieli bowiem zaskoczyć swoich gości niebanalną i nieszablonową atrakcją, jaką był barman na wesele Garwolin – bo w okolicach tego miasta zlokalizowana jest Ruda Talubska  – nie miał do tej pory okazji zapoznać się z tego rodzaju rozrywką.

 

Zobacz także: Wesele w zielonce – wesele z barmanami

Barman na wesele: Garwolin tym razem

Ślub odbył się o godzinie 16:00, po czym wszyscy udali się na salę weselną, by tam świętować zawarcie związku małżeńskiego. Zabawa rozpoczęła się około godziny 18:00 i trwała do białego rana.

Goście, początkowo nieśmiało, potem z większą pewnością podchodzili do baru, gdzie Łukasz serwował drinki. Każdy miał więc okazję wznosić toasty nie tylko tradycyjną „czystą”, ale bardziej wymyślnymi i smaczniejszymi trunkami. Z godziny na godzinę „ogonek” do baru powiększał się. Barman  nie próżnował więc (nie licząc kilku krótkich przerw na posiłek), lecz przygotowywał drinki zgodnie z oczekiwaniami zainteresowanych.

Bar nie służył jednak tylko jako miejsce, skąd można było zabrać napoje. Stał się również „centrum” spotkań. Goście zamiast za stołami, urządzali sobie pogawędki przy barze. A to oznaczać mogło tylko jedno – ludziom przypadł do gustu taki rodzaj atrakcji.

W związku z tym, że wśród gości weselnych było kilku barmanów i kilka barmanek, Łukasz miał okazję porozmawiać z „kolegami po fachu”. Może to skromnie nie zabrzmi, aczkolwiek osoby te bardzo pochlebnie wyrażały się o pracy Łukasza i doceniły jego umiejętności.

I na tym weselu Para Młoda nie zdecydowała się na pokaz barmański. Nie spowodowało to jednak, że wesele stało się mało atrakcyjne. Wręcz przeciwnie… Po imprezie Pan Młody zostawił po sobie „ślad” na naszej stronie internetowej, pisząc:

Na nie jednym weselu widziałem pracę barmańską ale takiego profesjonalizmu połączonego z niesamowitą fantazją jeszcze nie widziałem. Goście z wesela byli bardzo zadowoleni a wśród nich też były barmani i barmanki:):). A pochwał było bardzo dużo.

Ta opinia mówi sama za siebie, co nas niezmiernie cieszy. Pozdrawiamy młode małżeństwo i życzymy dużo szczęścia.

Zobacz także jak barman na weselu spisał się w Warszawie.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Co tracisz, nie zatrudniając barmana na drugi dzień wesela

Coraz większą popularnością cieszą się atrakcje weselne, które mają wprawić w zdumienie zebranych gości. Są pokazy sztucznych ogni, pokazy tańca,...

Zamknij