Barman na drugi dzień weselaCoraz większą popularnością cieszą się atrakcje weselne, które mają wprawić w zdumienie zebranych gości. Są pokazy sztucznych ogni, pokazy tańca, pokazy iluzjonistów czy… barmańskie show połączone z obsługą baru. Te ostatnie zdobywają coraz większe grono fanów. Nic dziwnego, ponieważ jest to niezapomniane przeżycie i okazja do zasmakowania w nietypowych drinkach.

Zachęciła cię oferta któregoś z barmanów? Twoje wesele jest już jednak wypełnione atrakcjami i zabawami? Nic straconego, pod warunkiem że zatrudnisz fachowców na poprawiny. Nie jesteś jeszcze pewna / pewny? Zobacz co możesz stracić, gdy nie zdecydujesz się na zaangażowanie profesjonalisty z branży barmańskiej.

Poprawiny, które odbiją się „szerokim echem”

Jeżeli jednak nie zatrudnisz barmana do obsługi baru podczas poprawin, możesz być pewien / pewna, że twoje poprawiny nie będą wyróżniały się niczym innym od innych imprez. Goście nie będą wspominać z zapartym tchem zabawy – uczestnictwo w niej szybko pójdzie w niepamięć.

Szansa na długie poprawiny

Brak barmana to także większe prawdopodobieństwo na to, że poprawiny szybko się skończą. Goście będą chcieli bowiem wypocząć przed pójściem do pracy. Nie dostaną bowiem specjalnie przygotowanych koktajli, które zregenerują ich siły i wzmocnią, dając przysłowiowego „kopa”. Napoje tworzone w oparciu o banany i czekoladę dodają energii i są niezwykle pożywne. Dzienna dawka witamin i minerałów zostanie uzupełniona ;) Nie pojawią się też głosy narzekań na brak sił i ochoty na zabawę.

Poprawiny bez kaca

Brak baru i barmanów go obsługujących to także brak miejsca, które mogłoby stanowić centrum spotkań i rozmów przy egzotycznych koktajlach. Ludzie będą siedzieć przy stołach i tam sączyć tradycyjne drinki na bazie wódki i coli czy soku. Pojawi się więc większe prawdopodobieństwo potwornego bólu głowy i nieprzyjemnych dolegliwości – objawów kaca.

Dałaś / Dałeś się przekonać, że poprawiny z barmanem mogą być niezwykłą atrakcją i zachętą do przyjścia na kolejną zabawę? Dobry wybór. Po imprezie przekonasz się, że warto było zatrudnić barmana i na drugi dzień wesela.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na weselu – Łódź.

W sierpniu kolejny nasz barman –  Michał miał przyjemność obsługiwać wesele w Ozorkowie – miejscowości położonej w okolicach Łodzi. Mamie...

Zamknij