barman na weselu w Łodzi - Michał kowalewskiW sierpniu kolejny nasz barman –  Michał miał przyjemność obsługiwać wesele w Ozorkowie – miejscowości położonej w okolicach Łodzi. Mamie Panny Młodej udało się skorzystać z naszych usług, zamawiając je zaledwie na 6 dni przed wyznaczoną datą. Wszystko dlatego, że barman na wesele z Łodzi, który pierwotnie miał obsługiwać bar, nie mógł pojawić się z niewiadomych powodów. Nie to jednak jest istotne, lecz to, że w tak krótkim czasie udało się znaleźć osobę na zastępstwo.

Zobacz również: Hotel pod Lasem w Chynowie – relacja z imprezy

Barman na weselu w Łodzi coraz popularniejszy.

Wesele w Ozorkowie nie było typowe. Panna Młoda wychodziła za Hiszpana. A to oznaczać mogło tylko jedno – przyjęcie weselne o charakterze międzynarodowym. Sprawą było oczywistą, że skoro wśród gości przeważali Hiszpanie, w ruch musiały iść przede wszystkim te trunki i dodatki, które są typowe dla drinków tamtego regionu. Przewidywania Michała sprawdziły się. Ręce barmana niemalże odgniotły się od ciągłego wyciskania limonek i mięty;) Nic w tym dziwnego, ponieważ największym powodzeniem cieszyły się oczywiście mojito oraz wszelkie drinki na bazie rumu. Jednak chętnych nie brakował także na inne koktajle.

W ciągu kilku godzin trwania przyjęcia weselnego kolejka do baru stale się powiększała. Sąsiedzi ze stolików, zachęceni apetycznym wyglądem drinków sami podchodzili po własne koktajle.

Wesele trwało do późnych godzin nocnych. Przez cały czas Michał miał pełne ręce roboty. Nie był to jednak powód do narzekań, lecz do zadowolenia. Miło bowiem patrzeć, że ludziom koktajle smakują i ciągle ustawiają się w kolejce po kolejne napoje.

Po minach gości, zarówno tych z Polski, jak i Hiszpanii, bardzo łatwo było odgadnąć, że przypadła im do gustu  atrakcja, jaką był barman na wesele. Łódź to miasto, które warto było odwiedzić przy okazji pracy na przyjęciu w Ozorkowie. Chętnie wybierzemy się tam ponowie – także przy okazji naszej pracy ;) Liczymy więc na to, że wkrótce do Was zawitamy. Tymczasem przekonajcie się jak barman na weselu sprawdził się w Warszawie.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele Białystok – relacja

We wrześniu nasza załoga uczestniczyła w weselu, które odbyło się w Gródku, niedaleko Białegostoku. Tym razem oddelegowani zostali Bartek i...

Zamknij