barman na weseleJak wygląda w tym sezonie modne wesele w Trójmieście? Niewiele różni się od modnego wesela w światowych metropoliach, bo najnowsze trendy na dobre się tutaj zadomowiły. Wśród nich szczególnie wyróżnia się jeden: barman na wesele – Gdańsk, Sopot i Gdynia szaleją na punkcie takiej atrakcji.

Wódka stojąca na stołach jako weselny alkohol? To już dawno niemodne. Teraz liczą się nowe trendy, czyli barman na wesele – Gdańsk i inne duże miasta korzystają z tej oferty coraz częściej, a nowożeńcy szukają alternatywnych form serwowania alkoholu swoim gościom. Na czym to polega? Na Sali weselnej pojawia się mobilny drink bar, który wygląda jak z najlepszego klubu. Za nim stoi barman serwujący gościom drinki z wysokiej klasy alkoholi oraz bezalkoholowe koktajle.

Barman na wesele w Gdańsku – dlaczego warto?

1. Po pierwsze to stylowa i modna forma podawania alkoholu, która spodoba się zarówno tradycjonalistom, jak i miłośnikom najnowszych trendów.

2. Po drugie drink bar to sposób na zintegrowanie gości, bo bar staje się centralnym punktem imprezy

3. Po trzecie, barman na weselu to sposób na uniknięcie skutków nadmiaru procentów, bo goście piją przepyszne koktajle, zamiast czystej wódki

Jak to zorganizować?                                                                  

Żeby zapewnić swoim gościom tę niesamowitą atrakcję, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową hasło „barman na wesele Gdańsk”, by znaleźć firmy oferujące mobilne bary wraz z obsługą. Na stronie znajdziesz dokładny cennik, a także informacje o zakresie usługi: może to być sam barman lub ekipa barmańska, a także dodatkowe atrakcje, takie jak warsztaty mieszania koktajli dla gości, czy pokaz barmańskich umiejętności.

Odkryj pozostałe powody dla których warto mieć barmanów na swoim weselu ==>SPRAWDŹ

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Fotobudka – Cena Nowej Atrakcji Weselnej

Fotobudka to w ostatnim sezonie prawdziwy hit na weselach. Uwielbiają ją zarówno goście, jak i sami nowożeńcy. Wiele młodych par...

Zamknij