15 października byliśmy atrakcją na weselu u Justyny i Marcina. Para Młoda zaskoczyła gości zapraszając barmanów na wesele. Lublin to piękne miasto, a ludzie przybyli na imprezę fantastycznie wykorzystali wspólny czas zabawy. Drink Bar przypadł wszystkim do gustu i był pretekstem do poznania mnóstwa smaków.

Barman na wesele. Lublin + orzeźwiające drinki = Idealna atmosfera to zabawy

 

Barmani na weselu to niezwykły sposób na zaskoczenie gości i sprawienie im smakowitej niespodzianki. Niektórzy nie mieli wcześniej okazji to smakowania klasycznych i autorskich koktajli więc jest to dla nich świetna możliwość, aby nadrobić zaległości.

Poza tym barman na wesele (Lublin) to także ciekawe zdjęcia. Fotograf nie pominie faktu gdy na przykład Para Młoda wchodzi za bar i robi wspólnie koktajl. Pamiątka taka pozostanie na całe życie i będzie okazją do uśmiechu ilekroć na nią spojrzymy.

Barman na wesele Lublin. Justyna i Łukasz zostali wyróżnieni przez swoich gości jako znakomici organizatorzy. Każdy popijał egzotyczne i orzeźwiające driny.

 

Goście Państwa Młodych na weselu w Lublinie nie mogli się nachwalić ich pomysłowości. Zabawa była przednia. Wszyscy tańczyli do utraty tchu. Nie żałowali nóg i gardeł. Drinki dzięki temu okazały się znakomitym sposobem na zaspokojenie kubków smakowych. „Idealnie, że na weselu jest lód i orzeźwienie w postaci drinków” wspominały dziewczyny. Racja. Sala nie gwarantowała lodu do napoi i soków, a wszystko szybko się grzało trochę dłużej stojąc na stole.

Wniosek okazał się jeden. Barman na wesele to przyjemność połączona z pożytecznym. Po pierwsze jest orzeźwieniem i ukojeniem dla zmęczonych tańcem i zabawą osób. Po drugie daje szeroki wybór gościom. Zaspokoi zachcianki nawet najbardziej wysublimowanych kubków smakowych. A po trzecie to atrakcja, która pozostawi w naszej rodzinnej kronice wyraźny ślad w postaci ciekawych zdjęć.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wesele Alkohol – Jaki i Gdzie Kupić?

Organizatorzy przyjęcia dbają o trunki na wesele. Alkohol, który wybierzemy czy to będzie sama wódka czy może inne rodzaje napojów...

Zamknij