„Ach co to był za ślub..” mówią słowa znanej polskiej piosenki. To samo można powiedzieć o weselu w Kornicy w województwie mazowieckim, gdzie gościli nasi barmani Radek i Marcin. Goście zasmakowali w egzotycznych koktajlach naszych barmanów na wesele. Mazowieckie przysmaki znajdujące się na stołach również pieściły podniebienia gości. Całość, czyli picie i jedzenie stworzyło idealny duet. Taką ucztę dla kubków smakowych polecamy każdemu.

Na przyjęciu panowała idealna atmosfera i szampańskie nastroje. Wszystkim bez wyjątku udzielił się ten świetny klimat. Para Młoda oraz jej goście często korzystali z drink baru gdzie eksperymentowali z nowymi smakami serwowanymi przez naszych barmanów. Efektowny sposób robienia i podawania koktajli przyciągał wzrok gości, a wygląd drinków tym bardziej zachęcał do ustawienia się w kolejce po nie.

Barman na weselu – stworzy klimat do idealnej zabawy

 

Barman na weselu to atrakcja, która wyróżnia

 

Wesele z barmanami to efektowne serwowanie koktajli, którego efektem ubocznym są przepyszne drinki. Przekonali się o tym goście przyjęcia w Kornicy. Byli zachwyceni sposobem pracy naszych barmanów i ich receptą na wywołanie uśmiechu. Największą uwagę przykuł sposób w jaki Radek i Marcin te koktajle podawali. Nie można go na pewno nazwać standardowym. W górze wirowały shakery, szklanki i kostki lodu. Nasi barmani w przebojowy sposób obsługiwali gości przy barze. Dzięki ich zaangażowaniu i oryginalnemu podejściu do swoich obowiązków jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz spotkamy się na jakiejś imprezie.

Zobacz również Barman na wesele – Płock.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Łomżyńskie targi ślubne – relacja

21.11.2011 w Łomży odbyły się Targi ślubne. Tegoroczna edycja, mimo iż pierwsza, cieszyła się niebywałą popularnością. Świetna organizacja oraz dobra...

Zamknij