Barman na wesele Mława, czyli przyjęcie Pani Moniki i Pana Krzysztofa, którzy zamówili barmanów na dzień 12 maj. Wesela w maju są przepiękne. Pora raku gwarantuje zieleń i  wesoły śpiew ptaków. Jeżeli decydujemy się na termin majowy mamy również większe prawdopodobieństwo, że nasza sala, zespół czy też barmani posiadają większą dostępność terminową.

Barman na wesele Mława – majówkowe wesele Pani Moniki i Pana Krzysztofa

 

Barmani na weselu w Mławie sprawdzili się w 200 %. Taką recenzję otrzymaliśmy od Państwa Młodych.

Poza tym dostaliśmy przemiłą rekomendację, którą chcemy się podzielić: „Barmani serwowali pyszne, bogato ozdobione drinki. Panie wychodziły z podziwu i były wniebowzięte przyjemną obsługą przystojnych barmanów, którzy przez cały wieczór się uśmiechali i zabawiali gości sztuczkami. Dziękujemy i polecamy w 200 %. Już się nie możemy doczekać takiej atrakcji na weselach znajomych. Smak waszych drinków śni się po nocach.” Takie słowa są dla nas największym podziękowaniem i motywacją.

Barman na wesele Mława – Goście mieli okazję sprawdzić się „za barem”

 

Poza drinkami nauczyliśmy gości „mieszania” alkoholi. Zobacz filmik jak Barmanki na weselu przygotowują drinki. Chętni mogli wejść za bar i spróbować swoich sił w komponowaniu smaków.

Ta forma rozrywki spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Mieszkańcy Mławy i nie tylko zakochali się w Koktajlach. Dlatego tym bardziej oferujemy swoje usługi. Dajemy Gościom orzeźwienie, satysfakcję z wykonanych własnoręcznie drinków i możliwość poznania wielu klasycznych koktajli, które na co dzień można wypić tylko w uznanych cocktailbar’ach.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Lista drinków na wesele – Sprawdzone i Polecane

Lista drinków na wesele. Jak ma wyglądać? Otóż podstawą powinny być orzeźwiające koktajle najlepiej na kruszonym lodzie. Do tych pyszności...

Zamknij