Lista drinków na wesele. Jak ma wyglądać? Otóż podstawą powinny być orzeźwiające koktajle najlepiej na kruszonym lodzie. Do tych pyszności należy między innymi Mojito, czyli najbardziej popularny wśród Pań drink na bazie limonek, mięty, kruszonego lodu, cukru trzcinowego oraz oczywiście rumu. Całość koktajlu dopełniamy wodą gazowaną.

Wymienione wcześniej limonki i mięte maglujemy, czyli ugniatamy aby wydobyć aromat i smak. A jakie jeszcze orzeźwiające koktajle możemy dodać do naszej listy drinków na wesele? W podobnym klimacie będzie np. Caipirinia i Caipiroshka.

Lista drinków na wesele – które koktajle powinny się na niej znaleźć?

 

Koktajle powinny być orzeźwiające i świetnie podane. Ozdoby na drinkach to priorytet na przyjęciach weselnych. Trzeba zaskoczyć gości, a fotografom dać pretekst do ciekawych zdjęć. Tworzona przez nas lista drinków na wesele powinna zawierać Pinacoladę, Blue Lagoon i Mai Tai. Te koktajle są klasyczne. Charakteryzują je wyraziste kolory i piękne ozdoby. Na pewno spodobają się Paniom.

Lista drinków na wesele – jakie propozycje dla Panów? Wspomniane wcześniej Mojito zawiera biały rum. Dla Panów możemy zaś zaserwować Cuba Libre. To połączenie coli, rumu i limonek. A coś mocniejszego? Na pewno drink na bazie whisky.  Klasyczna cola z whisky jest powszechnie znana i lubiana. Można nieco urozmaicić sposób zaserwowania whisky łącząc ją z marakują i jabłkiem. Dirnk jest naszym autorskim pomysłem. Świetnie smakuje i równie chętnie sięgają po niego kobiety.

Lista drinków na wesele – ile koktajli powinno się na niej znaleźć? Sugerujemy maksimum 5 drinków. Z doświadczenia wiemy, że wybierając większą ilość goście mają kłopot z decyzją. Wybierają po nazwie bądź zdjęciu, a nie po smaku. A to on właśnie jest najważniejszy. 4 drinki będą sugerowały smaki: słodki, orzeźwiający, mocny i kwaśny a dodatkowy drink będzie pomysłem Pary Młodej. Dzięki takiemu rozwiązaniu  barmani będą mieli pole do popisu, a zamawiający wybiorą to co najbardziej odpowiada ich kubkom smakowym.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wieczór Panieński Warszawa – Wyjątkowa Atrakcja

Wyjątkowa atrakcja na wieczór panieński Warszawa? Proponujemy Prywatnego Barmana, który dopieści podniebienia wszystkich dziewczyn wystrzałowymi koktajlami. A dla spragnionych niecodziennych...

Zamknij