Wyjątkowa atrakcja na wieczór panieński Warszawa? Proponujemy Prywatnego Barmana, który dopieści podniebienia wszystkich dziewczyn wystrzałowymi koktajlami. A dla spragnionych niecodziennych wrażeń mamy Pokaz Barmański, czyli ogniste show z pogranicza magii i żonglerki.

Wieczór Panieński Warszawa – odjazdowe niespodzianki dla Panny Młodej

 

Wieczór Panieński, to jeden z tych dni podczas których Panna Młoda powinna przeżyć zapadające w pamięci momenty. Co zaoferować na taki dzień kiedy zależy nam na przebojowej imprezie?

Pokaz Barmański na Wieczór Panieński – Warszawa

Show, o którym mowa to niesamowite akrobacje i ewolucje z użyciem szklanek, kubków i butelek. Akcesoria barmańskie wirują wokół barmana wprawiając oglądających w zachwyt. Do tego ogniste Fire Show. Dziewczyny rozgrzeją się do czerwoności z taką obsługą barmańską. Gwarantowana idealna zabawa w klubowym klimacie.

Nauka Sporządzania Drinków na Wieczór Panieński – Warszawa

Rozrywkowo i niebanalnie sprzędzony czas. Uczysz się komponowania najbardziej znanych koktajli wraz ze swoimi przyjaciółkami pod okiem profesjonalisty w swoim fachu. To pożytecznie spędzony wieczór w idealnej atmosferze.

Polecamy zapoznanie się z artykułem Pomysł na Wieczór Panieński w domu, jest tam wiele propozycji na czaderską rozrywkę.

 

Przeczytaj poprzedni wpis:
Wesele w kwietniu – relacja

Wesele w kwietniu. Dokładnie 14-go kwietnia gościliśmy na przyjęciu u Pani Katarzyny Ogrodnik. Wesele w kwietniu było dwujęzyczne, dominował polski...

Zamknij