Wesele w kwietniu. Dokładnie 14-go kwietnia gościliśmy na przyjęciu u Pani Katarzyny Ogrodnik. Wesele w kwietniu było dwujęzyczne, dominował polski jednak Pan Młody oraz jego goście pochodzili ze Stanów Zjednoczonych i posługiwali się tyko językiem angielskim. Barman Krzysiek, który pojechał na tę uroczystość doskonale poradził sobie w nowej sytuacji i zgodnie z życzeniami gości z zagranicy serwował ich ulubione koktajle.

Wesele w kwietniu – piękny miesiąc, aby zrealizować swoje marzenia

 

Wesela w kwietniu robią się popularne. W terminach letnich, czyli w czerwcu, sierpniu a nawet lipcu sale weselne są pozajmowane. Najlepsze zespoły muzyczne zarezerwowane, a barmani przeładowani pracą. Dlaczego więc nie decydować się na terminy alternatywne typu kwiecień? To urokliwy miesiąc. Świat zielenieje, jest coraz cieplej, dzień trwa dłużej, ale nie ma tego męczącego upału.

Wesele w kwietniu to same plusy. Większość osób, które chcemy zaprosić nie wyjeżdża bo trwa jeszcze rok szkolny i urlopy są ciągle do odebrania. Mamy większe prawdopodobieństwo, że przyjdą wszyscy, których chcieliśmy widzieć w tym ważnym dniu.

Wesele w kwietniu – u Pani Katarzyny barman serwował autorskie koktajle. Goście czuli się wspaniale.

 

Świetnym pomysłem na wesele w kwietniu są koktajle, którymi goście mogą się delektować zamiast samej czystej wódki. Jest to alternatywa dla tradycyjnego, polskiego trunku. Taki też pogląd miała Pani Katarzyna. I choć jej mąż, aby tradycji stało się zadość popijał wódkę, to jednak bardzo cieszyła go obecność barmana, który przyrządzał wszystkie klasyczne jak i autorskie drinki na bazie dostępnych alkoholi.

Wesele w kwietniu ma wiele zalet. Dzięki temu, że termin nie jest jeszcze popularny można spokojnie zorganizować wymarzone przyjęcie.

Przeczytaj poprzedni wpis:
Barman na wesele Toruń – relacja

"Kwiecień to idealny miesiąc na wesele". Tak mówili goście Pani Moniki i Pana Rafała. Do tego pogoda pozwoliła na to,...

Zamknij